Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a hajnöveszt...

Mi a véleményetek a hajnövesztő tablettákról? Mert hallottam, hogy nőhet tőle az arcszőrzet is. Ez igaz?

Figyelt kérdés
Én pl. a dm-es Das Gesunde Plus - Haar Vital Komplex-et akarom kipróbálni. Vélemény?
2014. máj. 1. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:

nem létezik olyan tabletta/krém/oldat stb. amitől kinőne a hajad ott ahol már nincs, az egyetlen megoldás a hajbeültetés


minden más csak olyan vitamint meg más hasonló szirszart tartalmazó kamu amitől akár nőhetne is a haj, de nem fog

2014. máj. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A felsorolt tabletták multivitaminok, nem fog tőle jobban nőni a hajad sem ha amúgy nincs semmi baja.
2014. máj. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én Revalidot szedtem egy ideig de amikor elkezdett szőrösödni a kézfejem abbahagytam...tehát nem igazán ajánlom az ilyen csodabogyókat.
2014. máj. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az nem a revalidtól lehet mert a revalidban aztán semmi nincs csak remény...
2014. máj. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a dm vitamint szedtem, a körmöm szebb lett tőle, a hajam nem nőtt gyorsabban, de legalább máshol se lettem tőle szőrösebb:D ezek a cuccok nem növesztik a hajat, max hasznos vitaminokkal táplálják.
2014. máj. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!