Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem nő a borostám, csak az...

Nem nő a borostám, csak az orrom alatt és az államon van egy kis "szöszmösz". Nagyon zavar, mert az összes barátomnak van már. Mivel tudnám serkenteni? Esetleg ha valamilyen gyúrós "tápot" szednék? 21/F

Figyelt kérdés

2014. ápr. 7. 20:20
 1/2 anonim válasza:
örülj neki!!! Én már 15 évesen útálom... Én ilyesféle CM punk által hordott szakállat viselek, és jól áll, de a nem kellő rész kínzó borotválni.. nembeszélve a vérzésről.. Ha lenne szakállad 2 hónap után hozzászoknál és már szabadulnál tőle.. higyj nekem!
2014. ápr. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Sokan küzdenek ilyen problémával. Ismerek egy srácot, pont korod béli és szóról-szóra ez a gondja. Sajnos nincs mit tenni...igazából a tesztoszteron injekciókon kívül nem segít semmi (esetleg a genetikai rekombináció :)). Ezt viszont ép eszű orvos nem fogja felírni szakállnövesztési céllal...-mármint a tesztoszteront. Annyit tudok javasolni, hogy mindig borotválkozz meg (nem azért mert ettől gyorsabban nő, hanem mert nem nyújt valami szép látványt egy-két kóbor szőrszál). A ricinusolaj sem ér semmit...-hosszú lenne itt leírni, hogy pontosan miért, de ha akarod privátban kifejtem... (egy orvostanhallgató)
2014. máj. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!