Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kozmetikus utáni piros foltokr...

Kozmetikus utáni piros foltokra?! Valami jó praktika?

Figyelt kérdés
Csütörtökön voltam kozmetikusnál, kinyomta a miteszereimet (gőzölés előtte, krémek..) Fel szeretném gyorsítani a gyógyulási folyamatot, már nehány pattanás bevarasodott, de valamelyik még piros és folt szerű. Inkább vegyes a bőröm, minden este szappanos vízzel megmosom, használok hidratálókrémet, ma le is fogom radilozni.

2014. ápr. 19. 15:13
 1/4 anonim válasza:
Gyógyszertárban kaphatóak ilyen termálvizes spray-k, pl. Avéne vagy Vichy, ezek baromi jól nyugtatják a kipirosodott bőrt. Illetve hámosításra nagyon jó még a La Roche-Posay Cicaplast B5 krémje, én éjszakára szoktam a foltokat/hegeket bekenni, reggelre sokat regenerálódik így a bőr. Szappanos víz helyett meg használj inkább Bioderma Sensibio H2O micellás arclemosót (ha zsírosabb a bőröd akkor jöhet a Sébium), ezek nagyon jó minőségűek, persze nem olcsóak... szintén gyógyszertárban tudod beszerezni.
2014. ápr. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
JEGELD LE.
2014. ápr. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, kipróbálom.:)
2014. ápr. 19. 16:40
 4/4 anonim ***** válasza:
jesszus, milyen kozmetikusok vannak. egy rendes kozmetikus gondoskodik neked az otthoni ápolásról is, mindenben tájékoztat..
2014. ápr. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!