Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ajánlanátok nekem arckrémeket?...

Ajánlanátok nekem arckrémeket? Ti milyet használtok?

Figyelt kérdés

Megosztanátok velem, hogy milyen krémet használtok most, milyen a bőrötök, és mennyi a korotok?

Én 18 vagyok, a T-vonalam problémás (mitesszerek, ritkán pattanás), és még keresgélem a megfelelő krémet. A Garnier valamiért irritál, pattanásokat hoz elő és kis piros foltokat.. ez mitől lehet..

előre is köszönöm! :)



2014. ápr. 12. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem is a T-vonalban zsírosodó, orcákon meg néha pattanásos. Essence Anti Spot illetve Eveline Pure Control arckrémeket használom, nekem egész jól beváltak.

A Garnier tényleg nem túl jó, hiába problémás bőrre találták.

Szerintem érdemes tenni egy próbát azokkal, amiket az előbb írtam, 900 Ft körül vannak 75 ml.

21L

2014. ápr. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Eveline Pure Control mattító hidratálót használok meg Eveline 8in1 BB krémet. Sok mindent próbáltam már, nekem ezek váltak be legjobban a pattanásos, mitesszeres, többnyire zsíros bőrömre.
2014. ápr. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Niveát válassz,nagyon jók a krémei.
2014. ápr. 13. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szerintem ez is megér egy próbát! [link]

ismerőseim nagyon dicsérik!

2014. ápr. 13. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Benton csiga-méh krém. (furán hangzik a neve, tudom, de nem ez a lényeg:D)

Nekem kombinált, mitesszeres, pattis bőröm van (bár mostanában egyre jobb, hála a megfelelő bőrápolási rutinnak), krémet csak éjszakára használok, nappalra elég egy könnyű szérum.

Nagyon jól hidratál, nem okoz pattikat, egységesíti a bőrt, nem irritál, és sokáig elég. Mindenképp újra fogom venni, imádom.

2014. ápr. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem T-vonalban mindig fényes az arcom, az alapozó is hamar átfényesedik. Most az Alverde almás mattító arckrémjét használom és nekem bevált, mondjuk alapozó mellett azért egész nap nem mattít. Esténként pedig ennek az arctisztító habját használom,kb 1 hónapja, és semmi pattanás nem jön elő mostanában, pedig rengeteget küzdöttem velük. Ráadásul az áruk is kedvező, 6-800 Ft :)
2014. ápr. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenhol vegyi-anyagokkal tele rakott kenceficéket árulnak. én végre találtam egy vegyszermentesen: malus kozmetikumok közül a bőrnyugtató, gyulladáscsökkentő hatásút használom már fél éve, hát nagyon bevált. én merem ajánlani ezt. ebben a krémben még nem csalódtam, de ezen kívül vagy 20 félében már igen.
2014. nov. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!