Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör hajra ajánlanátok a...

Göndör hajra ajánlanátok a keratinos hajegyenesítést? Meddig maradt nektek egyenes? Mennyire roncsolja?

Figyelt kérdés
Kb. ilyen göndör a hajam: [link]
2014. márc. 27. 08:09
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ez a brazil technika? Az csak néhány hónapig tart és állítólag roncsolja a hajat (asszem Jennifer Aniston nyilatkozta, hogy emiatt vágatta rövidre a haját). A fodrászom csinál Yuko egyenesítést, ami örökre benne marad a hajban és nem roncsolja. Láttam, hogy milyen göndör hajakból csinált szögegyeneset, én inkább ebben gondolkodnék a helyedben.
2014. márc. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem göndör, hanem hullámos.

A másik: "örökre" :D remélem ezt te se gondoltad komolyan :D mert ilyen nincs.

2014. márc. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pedig van. Ami lenő, az olyan lesz, amilyen, de az egyenesített rész nem hullámosodik vissza. Itt van a link, a munkáit láttam fotón, pont olyanok, mint a fotó a honlapon: [link]

A brazil keratinos viszont mosással kijön cirka 3 hónap után.

2014. márc. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
"Pedig van. Ami lenő, az olyan lesz, amilyen, " erről van szó. És mivel folyamatosan nő a haj, meg kell ismételni...újra és újra ha egyenes hajat akarsz magadnak. Ergo nincs végleges hajegyenesítés...
2014. márc. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azt hittem egyértelmű, hogy a kezelt részre kell érelmezni a végleges jelzőt, mert van olyan is, amikor a kezelt haj sem marad egyenes.


Akinek hosszú a haja és nem göndör, csak hullámos vagy egyszerűen csak ronda, mint az enyém, annak a lenövést úgyis lehúzza a haj súlya és ha a hosszából nem nagyon vágnak, elég sokáig viselheti az egyenesített haját.

Én biztos megcsináltatnám, nekem tökéletes lenne, de sajnos a hosszú hajamra cirka 50 ezerbe kerül.

2014. márc. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!