Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem egységes az arcbőröm...

Nem egységes az arcbőröm színe, mit lehetne ezellen tenni?

Figyelt kérdés

Nem lefedni szeretném mindenféle alapozóval, vagy ilyenek, hanem kezelni ezt a problémát.

Az arcomon rozacea is van, sokszor kipirododik, és oldalt van a fülcimpámmal nagyjából egy vonalban, ott meg még az alapozóval sem igen tudom lefedni. Az állam és a szám alatti terület jóval barnább, mint a többi rész, öár hónapja tulságosan is ledörzsöltem szerintem a bört arcradirral, azotanem bir helyrejönni.


Ezekkel a problémákkal szeretnék valamit kezdeni, mert már igen zavar :/ Remélem, van valakinek ezekkel kapcsolatban tapasztalata.


Elöre is köszönöm, és sajnálom a helyesirási hibákat, mobil bill.-röl bonyolult írni.. :-)

16/L



2014. ápr. 2. 00:12
 1/4 anonim ***** válasza:
54%

a rozaceára többféle kenőcs is létezik, ami enyhíti, esetleg szenszűnteti- a vichynek pl biztosan van egy ilyen krémje :) Van MAC sminkmárkának kifejezetten az ilyen hibák fedésére és ápolására CC krémje, de nem olcsó mulatság az sem.

A bőrradíros terület szerintem idővel rendbe jön, addig ne radírozz a területen, meg menj vele napra, az szerintem helyrerakja.

2014. ápr. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*megszünteti,na.
2014. ápr. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%

"meg menj vele napra, az szerintem helyrerakja."


Kár, hogy rosaceával és foltos, leradírozott érzékeny bőrrel TILOS fényvédelem nélkül az utcára lépni, mert a napfény csak súlyosbítja a tüneteket.


Itt kezdd az olvasást: [link] - van folytatása is a cikknek konkrét termékajánlóval. Olcsóbbtól a drágábbig.

2014. ápr. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%

Nekem van rozáceám, személyes tapasztalat hogy nyáron amikor több napfény éri, jobb a helyzet.

Nem tudom ezekkel a drága, 5-6000-es kozmetikumokkal mennyire érdemes kísérletezni... igaz lehet kérni mini tubusos tesztert, de nekem volt amelyik semmit nem ért. Inkább keress fel egy bőrgyógyászt, mert később vlsz súlyosbodnak majd a tünetek. Engem leginkább a mértéktartó étrend és rengeteg szteroidos kenőcs rakott rendbe, de a mai napig nem szeretem ha hozzáérnek az arcomhoz :s (nem csak piros volt, hanem gyulladt és fájdalmas, szerencsére ma már elfogadhatóan néz ki bár pirosság még most is előfordul).

Ha nem gyulladt vagy sebes, csak piros, szerintem nyugodtan sminkelhetsz rá.

2014. ápr. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!