Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan legyen szép, egységes...

Hogyan legyen szép, egységes színű a hajam? Sajnos elég foltos. :/

Figyelt kérdés

3 hónapja volt leszőkítve a hajam teljesen. Fodrász csinálta, de elég érdekes lett. Néhol jobban megszívta, és utána azok a részek teljesen ledobtak minden festéket, így úgy nézett ki, mintha melírozva lett volna (amúgy sötétszőkére lett festve).

Pár hete meguntam a szőkét, meg már nőtt is le, ezért befestettem barnára, de nagyon gyorsan dobta le, úgyhogy ráfestettem 2 hét múlva még 1x. Na a katasztrófa itt kezdődött. Csokibarnát festettem rá, de itt-ott feketésbarna lett, valahol vöröses, valahol világosabb barna. Leszedtem ezt a festést szőkítőmentes színleszedővel, és akkor vörös lett. Most ráfestettem egy nagyon szép közepes barnát, de ez megint csúnya lett, és ráadásul majdnem fekete hatása van. Mit csináljak szedjem le még egyszer, és fessek rá valami világosabbat? A frufru részem elöl meg a halántékom szinte teljesen fekete, a hajtövem sötét vörösesbarna, a hajvégeim meg mindenütt más színűek.

Fodrászhoz nem tudok most menni, nincs pénzem, és egyébként sem tudná megcsinálni, mert az ő festékei sem tudnak csodát, leszőkíteni meg nem akarom megint, mert töredezett tőle a hajam.


Van itthon még egy doboz Colour b4 színleszedőm, 2 tasak Loreal effasor radírom, és egy kis 6%-os oxi. Van egy doboz fekete festékem is, de azt csak végső elkeseredettségemre tartogatom. Mit csináljak, hogy szép legyen?

Mielőtt úristeneznétek, nincs baja a hajamnak, nem törik, nem rohad le, köszönöm.:)


2011. ápr. 30. 14:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom, hogy bár most elég gáz a szitu, de tűrni kellene. Mert további festéssel a végén kinyírod a hajad, kihullik, eltörik, lemállik, mittudomain. Mert 1 festéssel sztem nem tudod ezt kijavítani, még sok kellene... bocsi
2011. ápr. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!