Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Colával lehet szőkíteni a hajat?

Colával lehet szőkíteni a hajat?

Figyelt kérdés
ill ha lehet akkor mennyire ajánljátok, roncsolja hajat ?

2014. ápr. 1. 15:09
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Nekem kicsit világosítót rajta de nem valami hatásos :D

Kiszárítással viszont nem volt bajom

2014. ápr. 30. 17:46
 12/15 anonim ***** válasza:
Na hát ez a citromos trutymák annyit ér, hogy kipróbáltam és olyan szinten tönkrevágta a hajamat, hogy a lapockáig érő tincseimet egész rövid pixire kellett vágni. Imádom ezt is, de azért keserves volt megválni a hosszú hajtól :(
2015. szept. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Kénsavat tartalmaz? :DDDD Az elég ciki lenne, ugyanis a kénsav erős sav. Szóval NEM, nem tarzalmaz kénsavat. A szénsav mellett foszforsav van benne, ami egy középerős sav, de még így, sokszoros higításban is lehet érezni/látni a maró hatását.

Én is olvastam a kóla hajszőkítő "képességéről", de őszintén szólva nem nagyon mernék kísérletezni vele :P

2016. máj. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Hogy lehet ilyen hülyeséget írni, hogy a kóla kénsavat (H2SO4) tartalmaz? A kénsav az erős savak csoportjába sorolható, ha valóban az lenne a kólában, már nem lenne nyelőcsöved... A kóla foszforsavat (H3PO4) tartalmaz, mely a középerős savak közé tartozik... ;)
2019. jún. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Én is szőkítőt kerestem épp, amikor olvastam a kérdést, szóval kipróbáltam😅

Nekem nagyon hatásos volt, kicsit sem roncsolta... Én nagyon ajánlom

2023. máj. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!