Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nekem miért nem lett puha a...

Nekem miért nem lett puha a hajam ricinusolajozás után?

Figyelt kérdés
Ma próbáltam ki először az olajat. Száraz hajra vittem fel,kb fél decit kevertem össze olyan egy nagy kanál mézzel. Olyan majdnem két órát hagytam rajta,betekertem fóliával,törölközővel. Alaposan leöblítettem,érzetre nem volt olajos már,direkt nem tettem rá balzsamot,mert állítólag ilyenkor már felesleges. De már lemosásnál olyan "kemény" volt a vizes hajam,és alig bírtam kifésülni,kócos volt. Az eredmény pedig mint bármelyik más hajmosásnál,puhábbra számítottem. Azért írtam le ilyen részletesen,h hátha valakinek van ötlete,hogy mit nem csináltam jól. De ugyanúgy megfogom csinálni ezek után is,esetleg ne keverjek bele semmit? Segítséget szeretnék!
2014. márc. 29. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
A ricinus nem épp hajra való, tudom most nagyon menő a neten, de nekem még a bőrgyógyász is azt mondta hogy ezzel nem érek semmit, és igaza volt, nekem kifejezetten szárítja is a hajam. Helyette kókuszolajat használok most argánolajjal vagy olivaolajjal keverve, sokkal jobb, na meg nem büdös. De csodát ez sem tesz, ha mondjuk hajfestéstől, vasalástól száraz a hajad, annak idő kell hogy helyrehozza bármi is.
2014. márc. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azért még meg fogom párszor pròbálni,hátha. Nagyon sokan viszont ìrták,hogy tényleg jò. Akkor ők hazudtak? Vagy miért ìrnák hogy ér valamit,ha nem is?

Mindegy,azért akinek bevált,attòl még várnék tanácsokat! Amúgy én is használok kòkuszolajat hajvégre.

2014. márc. 29. 22:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Én kókusz és olívaolajjal kevertem mindig, és isteni volt utána a hajam:) Mézzel sose keverném, meg tojással se, már a gondolat is túl ragadós:DD
2014. márc. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azóta kipróbáltam mégegyszer,nem kevertem bele semmit,és kicsivel tényleg jobb lett:)
2014. ápr. 5. 20:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!