Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrászok! Áruljátok el a...

Fodrászok! Áruljátok el a titkotokat! Minek köszönhető, hogy a hajunk olyan csodálatosan puha selymes és csillogó amikor kijövünk tőletek?

Figyelt kérdés
Ki milyen sampont balzsamot hajvégápolót. Stb használtok? Függ e a hajszárítótól a fésűtől vagy a hajvasalótól a végeredmény?
2014. febr. 13. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Magától a technikátol lesz ahogy száritják! Fönözésnek hívják! Ha nên tesznek rá semmi ápoló szert akkor is selymes puha lesz! Én 10 fodrász mellett dolgoztam már és a legtöbb nem használ különleges szert!
2014. febr. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
jaja, ez enyém egy körkefével csodát művel, kihúzza a hajat, miközben szárítja, a sima meg ugye fényesebb eleve.
2014. febr. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Uh ezt nem is tudtam. Mennyire nehéz ezt a technikát elsajátítani? magamnak meg tudnám csinálni?
2014. febr. 14. 11:01
 4/8 anonim ***** válasza:
magának egy fodrász sem tudja olyan jól megcsinálni mit egy vendégnek, persze sokkal jobbra tudják mint egy laikus ember, de másnak jobban. maguknak nem tudják olyan erövel kihuzni a hajukat mint másnak mert nem esik kézre. Fiygled meg a mozdulatait és probálkozz, minél többet csinálod annál ügyesebb leszel de nem véletelnül tanulják iskolában hidd el....
2014. febr. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi ezt is megtudtam:D na mindegy akkor reménykedhetek én a csodakencékben...
2014. febr. 14. 15:08
 6/8 anonim ***** válasza:

Ott kezdődik, hogy mindig a hajtőtől a hajvégek felé kell fújni a levegőt. Aki otthon szárítja, össze-vissza borzolja közben, vagy fejjel lefelé próbálja dúsabbá tenni. Ez az egyik fontos dolog. Másik: sosem szabad forró levegőt fújni a hajra, és ha egy tincset megformáztál-megszárítottál, mindig hideg levegővel kell befejezni a szárítást. Ez fixálja a hajat és jót is tesz neki.

Ahogy feljebb is írták: a sima felszínű haj lesz fényes, ezáltal szép.

(fodrász)

2014. febr. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én fodrászom Imperity Golden Crystal argánolajos szérumot használ a szárítás félidejénél. Nagyon jó kis cucc és is ezt használom otthon, 1300 Ft, július óta használom minden hajmosáshoz és még a fele megvan. Ettől szép fényes és egészséges hajam, még hajmosás utáni 1-2 napon is.
2014. febr. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat mind hasznos volt:)
2014. febr. 14. 20:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!