Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ennyi szőr egy lányon?

Ennyi szőr egy lányon?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy nagyon erős szőrzetem van kb mindenhol.. a legtöbb helyen szedem, gyantával, vagy borotvával, de vannak olyan helyek, ami nagyin ciki, hogy nekem ott is van szőr..

pl. fülem alatti rész a nyakamon, a hasamon ( de nem a köldök körül, mármint ott is de az egész hasamon..) és a legrosszabb, hogy az arcomon is a fülem mellett... nagyon rossz.. itt viszont nem akarom gyantázni sem, mert nem durva, ha szőke lenne, észre sem lehetne venni, arra gondoltam, hogy szőkíteném.. itthon. Nagyon rossz ötlet? Megtudnám magamnak csinálni? A hajamat nem festem, szóval nagy rutin nincs benne, de ártani nem ártok, nem?



2014. márc. 16. 18:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez volt a helyzet, voltam endokrinológusnál is, de még a normál értéken belül van a tesztoszteronom. Így összekuporgattam 120ezret és vettem egy ipl szőrtelenítő gépet ebayen. Januártól kezdve heti 1x használom és most ott tartok, hogy már csak foltokban nő szőr, szóval nekem nagyon megérte a dolog :)
2014. márc. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!