Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ennyi szőr egy lányon?

Ennyi szőr egy lányon?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy nagyon erős szőrzetem van kb mindenhol.. a legtöbb helyen szedem, gyantával, vagy borotvával, de vannak olyan helyek, ami nagyin ciki, hogy nekem ott is van szőr..

pl. fülem alatti rész a nyakamon, a hasamon ( de nem a köldök körül, mármint ott is de az egész hasamon..) és a legrosszabb, hogy az arcomon is a fülem mellett... nagyon rossz.. itt viszont nem akarom gyantázni sem, mert nem durva, ha szőke lenne, észre sem lehetne venni, arra gondoltam, hogy szőkíteném.. itthon. Nagyon rossz ötlet? Megtudnám magamnak csinálni? A hajamat nem festem, szóval nagy rutin nincs benne, de ártani nem ártok, nem?



2014. márc. 16. 18:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha tényleg kórosan szőrös vagy kérj beutalót endokrinológushoz, mert hormonális zavar is lehet a háttérben. Én anno próbáltam ilyen szőkítést és katasztrofális eredménye lett, a szőr szalmasárga lett és kiszívta a bőröm színét is a trutyi... Inkább ne kísérletezz.
2014. márc. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
hát bizti ki lehet szőkíteni :)de monjduk az arcodat borotvával megcsinálhatod a hasadat meg gyantával :)
2014. márc. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Borotváljam az arcomat?? Nem borostát akarok..
2014. márc. 16. 18:51
 4/11 anonim ***** válasza:
19%
Akkor ne borotváld az arcod, fond be és tegyél bele masnit.
2014. márc. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De vicces.. nem csimbókoskodik az arcomon a szőr, nagyon pici, de én látom tükörben...
2014. márc. 16. 18:59
 6/11 anonim ***** válasza:
Az arcra krémet vagy gyantát...
2014. márc. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szóval a szőkítést zárjam ki?
2014. márc. 16. 19:12
 8/11 anonim válasza:
Az endokrinológust mindenképpen ajánlom neked, háziorvosi beutaló szükséges hozzá. A szőkítés nem rossz megoldás, de keress fel hozzá egy jó kozmetikust, közösen biztos találtok jó megoldást.
2014. márc. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szőkítéstől sárga fényes lesz a szőr, nem lesz kevésbé látható. Amúgy nem normális ez a fokú szőrösség, szóval dokihoz menj először is.
2014. márc. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

elmész kozmetikushoz megkéred, hogy gyantázza le a pajeszodat... én már évek óta gyantáztatom, nekem is kicsit erősebb a szőrzetem, de nincsenek bennem túltengő férfi hormonok, már voltam kivizsgáláson. de a hullafehérbőr sötét barna haj elég látványos... nincs benne semmi ciki, szerintem sokan kérik. a hasadat meg szerintem te is megtudod oldani, de ne borotváld, lehet amúgy csak te látod nagyon erősnek.

és ha tényleg nagyon szőrös vagy, akkor kivizsgálás...

2014. márc. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!