Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van esélyem az egészséges hajra?

Van esélyem az egészséges hajra?

Figyelt kérdés
Sajnos örököltem, hogy eléggé száraz és töredezett a hajam. :/ Megpróbálok mindent megtenni annak érdekében, hogy ezen változtassak, több-kevesebb sikerrel. Ha majd lesz munkám, ezzel együtt pénze, tervezek egy tartós hajkiegyenesítő kezelést, így nem kell vasalnom. Van esélyem a tartósan egészséges hajra, vagy örökre mondjak le róla?

2014. márc. 15. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Igazán csak úgy lenne esélyed, ha nem vagy csak keveset vasalnád. Rendkívül károsítja a hajat. Ha ez elkerülhetetlen mindenképp szerezz be egy hővédő sprayt! Én pluszba olajokat ajánlok rá, mert azok rajtam is segítettek (olivaolaj, argán olaj..), továbbá a tejproteines készítmények is segíthetnek. Egyél sok vitamint!
2014. márc. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Van hővédőm, muszáj vasalnom a hajamat, különben olyan, mint egy szénaboglya. És anélkül is száraz, így legalább egyenes lesz...

Én most fogok rá ricinusolajat tenni, meglátjuk, mennyire használ. Régebben volt tejproteines balzsamunk, lehet, hogy megint be kéne szerezni. Köszi a választ. :)

2014. márc. 16. 13:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a ricinusolaj nagyon nem vált be. Az olivaolaj viszont egymagában is csodákat művel! Persze te döntöd el, hogy melyiket szeretnéd használni. Nincs mit! :)
2014. márc. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!