Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kozmetikus ezt megoldja?

Kozmetikus ezt megoldja?

Figyelt kérdés
Igaz férfi vagyok és az ilyen dolgok hoznak lázba a legkevésbé, de kicsit zavar a következő dolog: Az orrom évek óta tele van miteszerekkel, amik elég csúnyán mutatnak, ráadásul minden miteszer körül kicsit ki van pirosodva. Nem zavarna, de fehér bőrű (ami nagyon érzékeny) vagyok, így eléggé látszik ez a hiba. Egyszer voltam már vele kozmetikusnál, aki annyit csinált, hogy az orrom körül 3, azaz három miteszert kinyomott (amikor az orrom tele van) és elkért egy valag pénzt, így nagyon bizalmatlan vagyok. Saját magamnak nem akarom és nem is gofok kioperálni. Csak rossz kozmetikust választottam és egyszerűen megoldható ez a téma?

2014. márc. 15. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyszerűen,kozmetikus függvénye,de az orrot végig tisztítjuk teljesen.
2014. márc. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Rossz volt a kozmetikus...alapos gőzölés után kitisztítják az orrodat illetve az arcod többi részét is.

Ha gondolod, tudok ajánlani jó kozmetikust Budapesten...

2014. márc. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!