Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet kapni még colour b4-et?...

Lehet kapni még colour b4-et? Tapasztalatát megosztaná velem az aki használta fekete hajra!

Figyelt kérdés
2014. márc. 14. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen lehet. Mondták, hogy a Rossmannban is, de eddig még nem láttam ott. Nagyon sok mindentől függ, hogy mennyire tudja kifejteni a hatását. Pl. hogy mióta vagy fekete, hányszor festetted, mennyire épült bele a hajszerkezetedbe... Én 6 évnyi festett fekete haj után használtam a simát és egy majdnem fekete szép sötétbarnát kaptam, ami után egyszer kiszőkítettem a hajam és gyönyörű középbarna színű lett. Azóta bánom, hogy nem sokkal később visszafestettem feketére és vissza akartam kapni a barna színt ezért vettem még egyet, ezúttal az extra verziót (ami ugye alapból fekete hajra van). Vártam a csodát, de egyszerűen nem csinált semmit a hajammal, ugyanolyan fekete maradt. Nagyon kiborultam, mert azért mégis csak 3500Ft-ot dobtam ki rá... Sajnos ez a Colour B4 zsákbamacska.
2014. márc. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Te magadnak csináltad vagy elmentél fodrászhoz? Meddig hagytad a hajadon? Hát nem várnék tőle nagy csodát csak legyen világosabb, hogy tudjam befesteni barnára. Eredetileg sötétszőke-világosbarna. Van már biztos 7 éve is hogy festem a hajam.
2014. márc. 15. 08:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Magamnak csináltam, de már nem emlékszem mennyi ideig hagytam rajta. Kétlem, hogy visszakapod az eredeti hajszíned... Ez csak akkor lehetséges, ha párszor festetted be és nem tetszett az eredmény. Úgy emlékszem ez még a tájékoztatóban is szerepelt.
2014. márc. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 7-8 évnyi kékes feketét szedett le nagyon szépen a hajamról a B4(kétszer használtam, a hajvégem így is sötétebb maradt egy árnyalattal, mert ott már annyi festék rakódott le), az eredeti hajszínem barna, most ehhez közeli csokoládébarna árnyalattal festem. Ha betartod az öblítési időt, akkor elvileg nem fog visszasötétedni. De egyből utána inkább ammóniamentes hajfestéket, színezőt hazsnálj, pl. Loreal Casting, és mindig egy-két árnyalattal világosabbat, mint amilyen végeredményt szeretnél.
2014. márc. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :D Úgy döntöttem hogy várok még vele egy kicsit hadd kopjon. Nem akarom az eredetit visszanyerni csak világosítani szeretnék, hogy befogja csokoládé barna :D
2014. márc. 17. 18:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!