Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete Crazy color hajszínező...

Fekete Crazy color hajszínező befogja a természetes hajszínt?

Figyelt kérdés
A fekete színű hajfestékre allergiás vagyok sajnos és elég ronda ahogy nő le a hajam. Ezért akarom megpróbálni hajszínezővel. A crazy color-ról azt hallottam, hogy egész jó, de a természetes hajszínemet is befogja? és ha igen meddig bírná?
2014. márc. 14. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:
A fekete bármilyen hajat befog csak ugye ez szinezö igy minden mosásnál kopik. Persze frissithetö a szin hajpakolásba vagy balzsamba kevert szinezövel mosások alkalmával.
2014. márc. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elég sok Crazy Color színezőt kipróbáltam és szerintem nem ez a legjobb megoldás a számodra. Ezek a színezők egyáltalán nem tartósak! Egy hét alatt szinte teljesen kikopnak és egy flakon elég drága ahhoz, hogy minden héten egy nagyobb mennyiség fogyjon belőle.. Nem tudom mennyi kedved és időd lenne minden héten ezzel foglalkozni a még csak nem és szép látványért. Más színű hajfestékekre is allergiás vagy?
2014. márc. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
próbáltuk már a mátrix egyik piros árnyalatát szinezővel keverve, de az se tett jót a fejbőrömnek. csak a szőke festék nem váltott ki eddig allergiás reakciót, de azzal nem akarom tönkretenni a hajam
2014. márc. 14. 21:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem derül ki egyértelműen ezért megkérdezem. Te ezzel a problémáddal voltál egyáltalán orvosnál?
2014. márc. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
természetesen voltam... nemvagyok hülye... allergia gyógyszert is szedek, de az inkább növényi allergia ellen van, nem vegyszerek ellen, az orvosom pedig nem hajlandó mást felírni.
2014. márc. 15. 21:58
 6/7 A kérdező kommentje:
de nem erre voltam kíváncsi, hanem arra hogy be e fogja az a fajta színező a hajam...
2014. márc. 15. 21:59
 7/7 anonim ***** válasza:

Bocsánat, hogy értékelhető választ írtam a tapasztalataimról.. Szerintem ezek csak szőkített hajra használhatók.

[link]

2014. márc. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!