Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan kössem össze a hajam...

Hogyan kössem össze a hajam ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Viszonylag hosszú a hajam, viszont egy kicsit kevés hajam van (szinte nincs is) a homlokomnál.

Úgy értem, mint az első képen.


[link]


Az a problémám, hogy kiengedve tökéletesen tudom takarni, viszont a gyakorlati helyemen követelik, hogy össze legyen kötve hátul a hajam. Milyen megoldást tudnátok javasolni, hogy össze is legyen kötve, és takarva is legyen a kopaszodás?

A rövid haj nem igazán állba jól, kerek a fejem, és vékony szálú a hajam...


2014. márc. 12. 19:38
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Az egyik leggusztustalanabb az, amikor kevés, hosszú hajjal próbálják leplezni a kopaszodást. Sokkal férfiasabb és sokkal esztétikusabb, ha elfogadod a kopaszodást és ugyanúgy rövidre vágod a hajad, mint normál esetben.


24/n

2014. márc. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. :-D
2014. márc. 12. 19:47
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Minél hosszabb a hajad, annál kevesebbnek fog tűnni és annál jobban rálapul a fejedre.

Ha nagyon kevés a hajad, nem szabad a hosszú hajhoz ragaszkodni, mert csak nevetségesen fogsz kinézni.

Nem kell fiús rövidre, nagy jó frizurák vannak, amik kb. fülig vagy váll fölé érnek.

Ha össze kell fogni, akkor próbáld úgy fésülni, elválasztani, hogy ne látsszon a kopaszodás. Esetleg tegyél bele egy vastagabb hajpántot vagy kendőt, ha lehet.

2014. márc. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Number one szép volt :"D
2014. márc. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Oh, basszus, ezt egy szóval sem mondtad! Hát akkor vágass frufrut, egyértelmű, azzal el tudod takarni a homlokod.
2014. márc. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :-) Igaz, tényleg nem mondtam, hogy lány vagyok, bocsi. :-D

Megpróbálkozom a kendővel, aztán ha nem jön össze, akkor marad a frufru. Azzal csak annyi bajom van, hogy kisebb koromban is volt, és utáltam, de ha nincs más megoldás..

2014. márc. 12. 20:44
 7/9 anonim válasza:
100%
De frufrukból is vannak nagyon trendi és szép megoldások :) ha jól van megcsinálva tök jól néz ki :)
2014. márc. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is vágass frufrut, addig is én hajpántot javaslok:


[link]


[link]


[link]


[link]

2014. márc. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket! :-)
2014. márc. 14. 07:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!