Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mt tegyek ha nagyon sok...

Mt tegyek ha nagyon sok anyajegyem van?

Figyelt kérdés
15 eves vagyok es rengeteg az anyajegyem escsunya es undorito:// A karom van nagyon tele, emiatt utalom.a nyarat, ujjatlant egyatalan nem is hordok,mert a vallamon van ket nagy es mindig olyan rovidujjut veszek ami takarja. Vettem egy pant nelkuli nagyon szep ruhat de azt se hordom.az anyajegyeim miatt. Es folyamatosan jon es jon az ujabb... Es ha mar 15 evesen ennyi van mi lesz kesobb? Az aarcomon meg egy-ket kisebb van csak (kopkopkop) de mi van.ha ott is lesz tobb es tobb?:( Raadasul feher a borom es igy meg rondabb. Valaki jar hasonlo cipobe? Tanacsok? Mit tegyek?
2014. márc. 12. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha elmész egy jó bőrgyógyászhoz fájdalom mentesen leszedi neked, ha ennyire zavar. Szerintem nyugodtan fel veheted a csini ruhát, mindnekinek van anyajegye. A fiúk sem az anyajegyeidet nézik, hanem azt aki "viseli" őket. Nekem is van négy anyajegy az arcomon de én szeretem őket, egy kis pluszt ad. (Szépség pöttyök)
2014. márc. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Az esztétikai tanácsok előtt hadd mondjam el, hogy ilyen bőrtipussal nagyon fontos, hogy rendszeresen járj bőrgyógyászhoz, mert minimum évente át kell nézetni az összeset, nehogy bármi probléma legyen belőle (nekem már volt, úgyhogy tudom miről beszélek!!!!). Egyébként pedig nincs mit szégyellni, akinek nem tetszik ne nézzen rá. Ha meleged van nehogy már hosszú ujjúban járj! A kövérek is felveszik a rövidujjút meg a rövid nadrágot, hiába lógnak ki a hurkáik és ez is tök természetes. Mindenkinek van valami defektje (pattanások, zsíros bőr, vagy épp száraz, ekcémás, ritka haj, szórösödés, deformáció... először is neked kell elfogadnod a saját tested olyannak, amilyen és a következő lépés, hogy felvállalod, aztán pedig a külvilág is el fogja fogadni. Semmi szégyellni valód nincs!
2014. márc. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Gondoltam, mar ra, hogy leszedetem az se baj ha faj csak tunjenek el, de nem draga a leszedese? Es nem rakosodna el vagy valami? Mert azt se szeretnem.. Nem szedetnem le az osszeset csak azokat amik nagyon zavarnak
2014. márc. 12. 14:37
 4/6 A kérdező kommentje:

Amugy koszonom a valaszt! Es neked is 2.!:)

Hat hidd el van olyan ismerosom aki annyir nem is kover csak egy kicsit megis 40fokba is hosszujjuba van meg hosszu nadragba, mert o kover.. Deamugy a koverek le tudnak fogyni, aki szoros leborotvalja, a ppattanaaok kezelhetok, a zsiros bor, haj is. Az anyajegyekkel mit tudsz csinalni? Semmit!!!!

2014. márc. 12. 14:41
 5/6 WheneverYouWant ***** válasza:
Hasonló korban pont ugyanezek a problémáim voltak... azt hiszem 17 évesen szedettem le magamról vagy 20-at... bőrgyógyász lézeres cuccal leszedi. egy injekció mind mellé... kicsit megduzzad és olyan mint amikor a forró acélt hozzáérteted a műanyaghoz... vigyázni kell vele a beavatkozás után mert ha sokat vagy hirtelen mozogsz szétszakadhat a bőr. Nekem a 20 ból 1 lett ilyen . az oldalamon olyan mintha meglőttek volna... ezt is mondom mindenkinek mikor megkérdezik és sokan elhiszik:) Lányoknak szoktam mondani hogy harcoltam Vietnámban és azt is elhiszik... nem baj hogy 24 vagyok Vietnám meg kicsit hamarabb volt minthogy és katona lehessek... meg nem is voltam. Szóval a lények hogy utána óvatosan kell mozogni pár napig...érdemes orvossal kiíratni magad suliból.
2014. márc. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Persze, persze, nagyon fontos őket bőrgyógyásszal rendszeresen atnézni, de nehogy már azért szedess le anyajegyeket mert cikinek tartod őket. Fogadd el magadbolyannak, amilyen vagy. Senki se tökéletes. Ha korbenezel az emberek között, mindenkiben találhatdz hibát, mind a testében mind a lelkében (nem ajánlom hogy ezt tedd, negatív emberré tenne:D). 15 éves fiú vagyok és én személy szerint nemhogy utálnám ha egy lányon sok az anyajegy épp ellenkezőleg: kifejezetten szexinek tartom őket, főleg ha a hason vagy a vállon vannak. Ezzel a véleményemmel pedig nem vagyok egyedül, nekem is rengeteg anyajegyem van az arcomon is van ket nagyobb. Azt hiszem életemben talán egyszer szóltak be miattuk de nem érdekelt. Megkerdeztem a Megkerdeztem a barátaimat hogy ők mit gondolnak a sok anyajegyről, azt mondták, kit érdekel? Onbizalom kell ide, önbizalom! Semmi más! Nézz bele a tükörbe minden nap egy ujjatlan pólóban és mondogasd magadnak, hogy "szép vagyok, szép vagyok, szép vagyok!". Lehet, bután hangzik, de ha sokat csinálod, rendszeresen, meg fogsz lepődni az eredményen:) vagy.... Ha nem jön be, add oda nekem azt a ket anyajegyet, én nagyon szívesen viselném őket:) Szerintem ezektől különleges az ember. Olyan mint a hajszin, valaki szőke, valaki barna, valakinek kevés, valakinek sok anyajegye van. Teljesen mindegy, általános iskolában lehet hogy beszolnak érte (könyörgöm, ők kisgyerekek, mindenért beszolnak!) de az erettebbek, pl a kortarsaid nem fognak es hidd el hogy rengeteg pasinak pont ettől fogsz még jobban tetszeni (persze remélem tudod hogy nekünk is a belső értékek a fontosabbak, nem a külcsín). De tényleg, add oda azokat az anyajegyeket, nagyon cukik lehetnek:) máshol is vannak, pl hason vagy a hatadon? Azokat is kérem!
2015. júl. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!