Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ennyire képes megváltoztatni...

Ennyire képes megváltoztatni az embert a káros dolgok? További lent

Figyelt kérdés
Sziasztok az egyik ismerősöm amikor 14-15 éves volt szép kreolos bőrszíne volt (nem cig*ny) és most hogy 16-17 éves lett elkezdett drogozni meg cigizni nagyobb mennyiségben és totál ki fehéredett nincs semmilyen bőrszíne meg az arca is picit beljebb esett stb. Ennyire képesek ezek a szerek megváltoztatni a embert?:O
2014. márc. 11. 10:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
A dohányosok fogai egy idő után rohadt sárgák lesznek, a bőrük pedig gyűrödt, ráncos, több évvel is idősebbnek néznek ki... A drogok is hasonló dolgokat válthatnak ki, attól is függ, hogy milyen fajtát használ. Szóval a kérdésedre a válasz: Igen.
2014. márc. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
18%
ez marhaság. én 6éve cigizek, ugyanolyan szép a bőröm, nem ráncos, fehérek a fogaim. anyukám 30 évig cigizett, ugyanolyan fehérek maradtak neki is a fogai. a drogtól előbb csunyul meg.. 22L
2014. márc. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
18%
ja, és még mindig 16nak néznek, anyukám 53 és 46-7 nek nézik.
2014. márc. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Lehet van jótékony hatása is a ciginek?:D
2014. márc. 11. 10:51
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

Aligha. Majd a 2-es is megtapasztalja a káros hatásait. S ha volna egy ikertestvére, már szembetűnő lenne számára is, hogy mennyit ártott magának.

Elég megnézni ezeket a képeket:

[link] - ikerpárok. Lehet tippelni, hogy melyik dohányzik.

2014. márc. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
15%
Az nem kártékony rád, hogy eszed a sok tartósított csupa E-s dolgokat? Mert szerintem a sok mű dolog nagyobb hatással van a szervezetre mint napi 5szál cigi.. A sok szmog amit beszívsz mellé stb stb. aaaaz kártékonyabb szerintem.
2014. márc. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én úgy hallottam hogy ma már az utcára nem jó kimenni olyannak aki nem cigizik mert aki nem cigizik a cigifüst sokkal ártalmasabb rá mint aki cigizik, ez igaz?
2014. márc. 11. 11:44
 8/11 anonim ***** válasza:
85%

Drága kettes,

attól még hogy ezer más kártékony dolog van az életben, nem lesz a dohányzás kevésbé kártékony.

De te nyugodtan éld "minden mindegy" módon az életedet, más meg úgy él, hogy "a káros dolgok közül amit csak tud, kizár az életéből".

2014. márc. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
9%
én ugyanúgy aktívan sportolok, odafigyelek az étkezésemre, mit és hogyan eszek. attól hogy dohányzom, nem vagyok se több, se kevesebb min te. Ha akarom leteszem a cigit. A drog nagyobb függőséget tud okozni.
2014. márc. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"Ha akarom leteszem a cigit."

Hát persze... ezek szerint te nem azért dohányzol, mert nikotinfüggő vagy, hanem mert cigizni akarsz? Mert élvezed, hogy bűzlik a kezed, a szád, a ruhád és a hajad a füsttől? Szeretnél nikotinsárga fogakat és ráncos szájzugot és ezért szívod? Ne már...

2014. márc. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!