Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek az káros a hajra...

Szerintetek az káros a hajra ha egy héten 3-4-szert hajat mosok?

Figyelt kérdés
2014. márc. 4. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

minek annyiszor, ha érzed, h zsírosodik, elég akkor, ha rövid akkor meg hetente 1szer is elég.


Neked derékig ér a hajam, heti 2nél soha nem mosom többet, mert nem igényli a haj. Csak tönkreteszed a sok vacakkal ha ilyen sokszor mosod.

2014. márc. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
* nekem
2014. márc. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

de muszáj mert hamar zsírosodik :(

és ha nem mosom annyiszor szőrnyűű:(

2014. márc. 4. 19:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem a legjobb, de nekem is hamar zsírosodik, nem tudok vele mit csinálni. Azt mondják az okosok, hogyy attól zsírosodik, mert gyakran mosom, kipróbáltam, hogy hajpánttal eltakartam zsíros részt, és csak heti 2x mostam, nem lett jobb, ráadásul viszketett :S
2014. márc. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
31%

Én 2 éve megcsináltam hogy a 2 hónapos nyári szünetben nem mostam hajat, csak sima meleg vízzel tusoláskor mindig bevizeztem. Az első két hétben nagyon durva tapintású volt, de meg lehetett szokni, főként otthon voltam úgyis, akkor meg mások úgyse látják, ha meg mentem vhova akkor összefogtam copfba. :


Szóval sulikezdéskor kezdtem újra sampont használni, és azóta is rendbe van a hajam.


Kell a fejbőrnek és a hajnak egy szünet, hogy kimenjen belőle az a sok káros anyag, és magától regenerálódjon. Azóta hiába samponozom, már nem zsírosodik, előtte más szempontból is problémás volt a hajam....


Szóval sampon-kenceszünet a hajnak hetekig, én ezt ajánlom. Csak így tud regenerálódni és visszaállni normál módba.

2014. márc. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
39%
Én mindennap hajat mosok. Miért lenne káros? A hónaljadat is megmosod mindennap, az is káros?
2014. márc. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!