Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van aki ezüstszínűre vagy...

Van aki ezüstszínűre vagy nagyon világosra festi a haját?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Az eredeti hajam nagyon sötét,szinte fekete,itthon szőkítem,és a célom vmi hasonló lenne:

[link]

Ti milyen festéket használtok és hogy őrzitek meg a nagyon világos színt,h ne sárguljon?


2009. dec. 13. 23:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én Alfaparf-al festem. Fehérrel, de van belőle ezüst is ha jól tudom.
2009. dec. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ilyen színűre akarod a hajad festeni? de hát ez úgy néz ki mintha ősz lenne:S Én multkor egyszegény nyugdíjas nénin láttam ilyen színű hajat, aki gondoltam kék samponnal mosta:S
2009. dec. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi az OFFért, csak kérdezni szeretnék valamit.:)

A szőkítés nem roncsolja a hajad??:)

2009. dec. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! 2-nak: nem egészen ilyenre akarom,de nem találtam jobbat,kimondottan ezüst színűre,de a net nem hemzseg az ilyen képektől,de láttam már ezüst színűt és nagyon szép volt.

3-nak: annyira nem roncsolja,de kiszárítja(bár nekem ez olyan szempontból még jó is,h mostmár nem zsíros és nem kell 2 naponta mosni,meg nem hullik ki annyi-persze nem akarom évekig szőkíteni,mert egy idő után biztos meglátszana rajta)

2009. dec. 14. 09:00
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
magadnak szőkíted?? hülye vagy?? menj fodrászhoz mert kihullik a hajad
2009. dec. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok. bocsi nem akartalak fikázni tényleg. AMúgy szerintem sem jó ötlet, h magadnak szőkíted, ismerősöm is magának csinűlta, de meg is látszik.
2009. dec. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nővérem is magának szőkíti 8 éve, semmi baja. A fodrász is épp ugyanazt csinálja csak 10szeres áron...
2009. dec. 15. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Előzőtől kérdezem,hogy a nővéred a tövét kell,hogy szőkítse úgy havonta?

Azt milyen festékkel csinálja házilag?

És az eredeti hajszíne milyen?

2009. dec. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!