Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudom megállapítani...

Hogyan tudom megállapítani milyen típusú a hajam és a bőröm?

Figyelt kérdés

A bőröm eléggé érzékeny, száraz a T vonalban kicsit zsíros. Sem a zsíros bőrre sem száraz bőrre való készítmények nem használnak. A hajam mosás után 2. nap már eléggé zsíros a végei pedig szárazak. Itt is ugyanaz van, mint az arcomon, használtam már mindenféle sampont, hajpakolásokat de egyikkel sem értem el semmilyen jobb eredményt

Mit tegyek?


2014. márc. 9. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
por állagú szárazsampon.
2014. márc. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Korod? na es pattanasok, miteszerek? add meg ezeket az infokat es segitek. :)
2014. márc. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok, miteszer nagyon kevés van, az is csak az orrom környékén, pattanások pedig csak akkor ha valami zsíros, olajos dolgot eszem esetleg csokit
2014. márc. 13. 20:11
 4/8 A kérdező kommentje:
Szárazsampont próbáltam csak sajna elég sötét hajam van és sosem tudom rendesen kifésülni belőle és látszik :/
2014. márc. 13. 20:13
 5/8 anonim válasza:
Esetleg kérdezz meg egy fodrász /kozmetikus/ esetleg bőrgyógyászt akit ismersz, vagy menj el direkt egyhez a problémáddal, tőlük kaphatsz erre választ.
2014. márc. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen a válaszokat OwO
2014. márc. 16. 08:51
 7/8 anonim válasza:

én ezekkel állapítottam meg:


[link]


[link]

2015. ápr. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

7-es válaszoló vagyok:


Elfelejtettem írni, hogy nekem allergiás is a bőröm, nagyon érzékeny bizonyos kozmetikumokra. Így csak és kizárólag gyógyszertárban kapható alapkrémet használok, valamint gyógyszertári mosakodó kenőcsöt, azt vízzel feloldom és üres, alaposan kimosott tonikos flakonba töltöm, így kapok egy arclemosótej állagú vizes krémet, ezzel fürdök csak, tisztának érzem utána a bőröm, de nem száraznak, azóta szép a bőröm. :-) Mivel ez mosakodó kenőcs, így nem kell feltétlen mindennap utána testápolózni, önmagában is hidratál. Minden bőrgyógyász ezt javasolja fürdéshez, akármilyen bőrproblémád van, mert ha hozzászoksz hogy nem habosodik (úgy funkcionál mint a nem rég feltalált fürdés közbeni testápolók)és kitartó vagy, akkor rendbe teszi a bőröd. Tényleg! Bármilyen bőrtípus is vagy.

Nekem száraz, viszont gyulladt pattanásos viszkető bőröm van. A pattanások megjelennek száraz bőrön is, a pattanás nem csak a zsíros bőr jellemzője, mert begyullad a bőr bizonyos pórus eltömítő testápolóktól, kozmetikumoktól stb. Ezt sokan nem tudják.

2015. ápr. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!