Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Honnan tudom megállapítani,...

Honnan tudom megállapítani, hogy van-e a samsung le40b541- típusú televíziómban dvb-c tuner vagy nincs?

Figyelt kérdés
Vettem használtan egy samsung le40b541 típusú lcd tv-t, de nem tudom, hogy van vagy nincs benne dvb-c tuner, és ha igen akkor hogy tudok vele digitálisan nézni az adásokat?

2013. márc. 25. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Pl. a műszaki adatlapjából lehet kideríteni. Nem kaptál hozzá?
2013. márc. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kugli szerint van benne.
2013. márc. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
bocsi de mi az a kugli, amúgy nem kaptam hozzá semmit csak táblábel, plussz távirányítók!
2013. márc. 25. 21:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Google akart lenni - gondolom ...
2013. márc. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"amúgy nem kaptam hozzá semmit csak táblábel, plussz távirányítók!"


De gondolom neted csak van ha ide tudál írni.

És ha atévé típusa is megvan akkor a google kereső ingyen kidobja neked a találatokat.

Speciel a második volt ez:

[link]


Ami szerint tudsz digitális adást nézni de csak tető vagy szobaantenna segítségével, mivel nincs benne C tuner.

Vagy veszel hozzá egy SET TOP BOXot.

2013. márc. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Digitális kábeltévétuner (a támogatott szolgáltatókhoz)
2013. márc. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat..és volt benne..:)
2013. márc. 26. 21:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!