Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki hozzáértő meg tudná...

Valaki hozzáértő meg tudná mondani, hogy az arcszőrzetem elég sűrű-e egy szakáll növesztéséhez? (kép link)

Figyelt kérdés

Egy hete borotválkoztam utoljára, így néz ki most. Egyik se a legelőnyösebb profilom, de most nem is az a lényeg. A szálak hossza 5-6 mm, csak hogy legyen egy koncepciótok a távolságokról, nem mindenhol belőhető. A 2. 3. és 4. kép az állam alsónézetből, a többi szerintem gond nélkül azonosítható.

1. [link]

2. [link]

3. [link]

4. [link]

5. [link]

6. [link]


A kérdés tehát az, hogy ez elég sűrű-e valami határozott szakáll növesztéséhez?

Értelmes válaszokat előre is köszönöm!


18/F


2014. márc. 7. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom pontosan milyen szakállra gondolsz,de azt idősebb korban szokták,szerintem először próbálkozz borostával.

[link]

Szeirntem innen úgy az 1-es meg az 5-ös jobb a fiataloknak.

Szakállat még később szoktak álltalában,de persze lehet kísérletezni.Kinek mi áll jól:)

Mivel még elég kezdetleges és nem évtizedek óta borotválkozol ezért még nem olyan erős,szóval szerintem a szakáll sem lenne olyan erős.

Szerintem az ilyen még igényes:

[link]

persze a szakáll is lehet igényes meg jól is állhat,de ez egyéntől függ.

2014. márc. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Borostát már növesztettem. 13 éves korom óta nő az arcszőrzetem.


Tehát te azt mondod, hogy ilyen erősség mellett még nem lesz igazán értékelhető szakállkölteményem?

A cél, az valami ilyesmi lenne: [link]

2014. márc. 7. 20:32
 3/5 A kérdező kommentje:
Illetve ha a borosta alatt azt érted, hogy "állandó" borosta, akkor lenne ezzel kapcsolatban egy kérdésem. Hogy oldom meg, hogy nem borotválom le teljesen, de mégis megakadályozom abban, hogy megnőjön?
2014. márc. 7. 20:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahogy látom,olyan sűrű nem lesz amilyet szeretnél.Sajnálom.Egy kozmetikus.
2014. márc. 8. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor marad a borosta. Köszönöm mindenkinek a válaszát. Ment a zöld mindenhova.
2014. márc. 8. 08:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!