Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőke hajról hogy tudom...

Szőke hajról hogy tudom leszedni a sárgát?

Figyelt kérdés
Befestettem egy új festékkel a hajam mert világosabbat szerettem volna mert az eredeti világos szőke a fodrász szerint ami szerintem egy kicsit sötét és lenövés is látszott. De sajnos most sárgás lett. Már azon gondolkodom, hogy valami sötétre fogom festeni mert ez már nem igaz de fehér a bőröm és zöld a szemem. Kicsi korom óta szőke vagyok. Azt mondják nem állna jól a sötét. De ez a sárgás az agyamra megy. Van ötletetek? Köszi.
2014. márc. 5. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha jó árnyalatot veszel nem lesz sárga. Fodrászkellékesben vegyél tonert, ami pont az ilyen sárga hajra való.
2014. márc. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hamvas színező jó lenne. Világosabbra úgysem tudnád egy sima hajfestékkel festeni, a színező meg tökéletesen el tudja fedni a sárgás árnyalatot.
2014. márc. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megpróbálom köszönöm.
2014. márc. 6. 08:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!