Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bellissima vagy Remington...

Bellissima vagy Remington hajvasaló?

Figyelt kérdés
2009. dec. 12. 16:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%
mind a 2 jó végülis hajat akarsz vele vasalni vagy a márkájával felvágni ?? mert ha az utobbit választod akkor bellisima de ha hajat akarsz vasalni akk a selecline is nagyon jó 2000 ft már vagy 2 éve megvan semmi baja engem a márka nem érdekel csak a végeredmény :D és téll nagyon jó am az auchanba vettem 2000ért nem rég voltam és most s 2000 még :D
2009. dec. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
köszi a választ, de sztem nem mindegy h milyet vezsel, ezért is kérdeztem meg..például az uncsitesómnak babyliss volt és sz*rt sem ért..:S ezért kérdeztem..
2009. dec. 12. 16:42
 3/16 anonim ***** válasza:
Én is a kettö között vaciláltam... Aztán Imetecet vettem,mert az eladó is ezt ajánlotta,kerámia+turmalin bevonatos,ionos,nagyon jó!!! A Remingtonra azt mondta,nem jó,mert lekopik a teflonréteg. Nem bántam meg,nagyon jó,és nem 20 ezer volt,csak 6 :D
2009. dec. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
remington=)
2009. dec. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

remington!

nekem van egy két éves remingtonom (kerámialapos), de most lecserélem egy remington shine therapyra, mert az kevésbé roncsolja a hajat.

2009. dec. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Remington jobban vasal, de jobban roncsolja is a hajadat. A Bellissima is jól vasal és kevésbé vágja haza a hajszálakat. Amúgy bármilyen is legyen, 2 évenete ajánlatos lecserélni.
2009. dec. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
56%
A Bellissima az egy galamb xa..... Egyértelmű hogy a Remington hajvasaló :)
2009. dec. 16. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Egyetértek előzővel, nekem reggel lett kivasalva vele (tegnap) és estére (tegnapra) már behullámosodott. De elejében még szép volt, szóval azt nem mondtanám h xar. :D
2010. jan. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
a Remington Shine teraphy-val az a baj h vmi ápoló olajat vagy mit (XD) visz fel a hajadra vasalás közbe és azt beleégeti..bellissima imetec b 1 700-at vettem és nagyon jóó..nagyon szeretem..ajánlom mindenkinek+.+
2010. jan. 5. 08:09
 10/16 anonim ***** válasza:

jaaaaj máár XD Úgy birom mikor ilyen emberkék ilyen hülyeségeket terjesztenek :D NEM ÉGETI BELE :D :D

Bocsi az offért, de azért örülök h jó lett a bellissima! :)

2010. jan. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!