Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi időbe telik míg kismink...

Mennyi időbe telik míg kisminkelitek magatokat?

Figyelt kérdés
2014. febr. 26. 20:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%

én csak a szemöldökömet erősítem meg ceruzával, valamint szempillaspirált használok (és kedvemtől függően esetleg szemceruzát), így mindennel megvagyok kb 10 perc alatt. alapozót meg púdert meg pirosítót meg mit tudom én mik vannak még, nem használok.


24/n

2014. febr. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%

5 perc: alapozó, korrektor, púder, pirosító, szemöldök, spirál

ha húzok tusvonalat az + 1 perc, ha a szemhéjamat festem az szintén + 1 perc

tehát nagyjából 5-6 perc :)

2014. febr. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2-es: egyszer stoppereld már le, mert kétlem, hogy az 5 perc :) ez olyan nőcis 5 perc, ami egyébként inkább 15öt jelent.
2014. febr. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, tuti ennyi, mert mindig csak 12 percem van reggel, mert megy a buszom és ebbe az időbe bele kell férnie mindennek (fogmosás, öltözködés, smink, haj)
2014. febr. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
egy átlag nap : bb krém, szemhéjfesték, tus, szempillaspirál, ajakír -> 5 perc ( lestoppereltem kíváncsiságból )
2014. febr. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

5ös vagyok

bocsi a pirosítót kihagytam, azt is használok mert nélkül hulla vagyok -> de az időben ez is benne volt

2014. febr. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Amennyi van.

Az alapsmink alapozó, púder, kontúr, pirosító, szemöldökpor 4 perc alatt megvan. Lemértem.

Ha több időm van, akkor szemhéjpúder, szemceruza, tus, spirál is szóba jöhet, és akár fél órát is igénybevesz.

2014. febr. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
10-15perc
2014. febr. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
már annyira rutin, hogy 5 perc alatt megvan: alapozó, korrektor, púder, szemöldök, szempilla, ajakápoló, tusvonal.. tényleg nem kell hozzá több
2014. febr. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Arctisztítással, krémezéssel, sminkkel együtt kb. 15 perc. Nem szeretek vele kapkodni. Az alapot is úgy keverem CC krémből meg alapozóból, mert nincs nekem elég világos szín, aztán korrektor a szemem alá, másfajta a bőrhibákra, púder, szemceruza, szempillaspirál, ajakápoló. Ez a minimáldizájn, ehhez jön még néha szemhéjpúder, rúzs, pirosító.
2014. febr. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!