Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen frizura állna jól?

Milyen frizura állna jól?

Figyelt kérdés
Ovális arcformához keresek frizurát, minimum vállig érőt. Az a problémám a hajammal, hogy amint a hátam közepéig ér, már elveszti a fromáját, lelapultnak, kevésnek tűnik. Nagyon töredezik is. Könnyen kezelhető hajat szeretnék vágatni.
2014. febr. 20. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát az az igazság, hogy egyik haj sem könnyen kezelhető ami vállig ér, de még a kleopátra sem. Ami könnyen kezelhető az a rövid haj. Nekem pl derékig érő hosszú és sűrű hajam van, szerencsére csak 3-4 nap után lapul le. A lapulás ellen a sűrű hajmosás tuti hogy segít, legalábbis nekem. Nincs olyan szerintem, hogy könnyen kezelhető haj, mindegyiket ápolni kell, kivéve talán a rövidre vágottat, de szerintem egy nőnek az nem áll jól. Nekem még soha nem volt rövid hajam :)

Frizurát tekintve, szerintem az egyenes fufru nélküli haj illik az oválishoz, vagy a hullámos, göndör szintén fufru nélküli. Ha esetleg alacsonyabb a homlokod, akkor a fufru is jól jön, ha viszont magas szép formájú a homlokod, akkor semmi képp ne legyen fufru.

Remélem tudtam segíteni :)

L/20

2014. febr. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kellene, hogy elveszítse a tartását csak azért, mert hosszú. Talán próbálj ki egy jobb fodrászt. Nekem is hosszú hajam van, elég ritkán járok vágatni (addigra úgy nézek ki, mint egy hippi), de ahogy elkezdi vágni, máris más a tartása.
2014. febr. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Két naponta mosom, mert zsírosodik is. Gondolom a gyakori szárítás és vasalás sem tesz neki túl jót. De ezek nélkül katasztrófa... se nem egyenes, se nem göndör. Önálló életet él. :D
2014. febr. 21. 00:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Á, az enyém is pont ilyen. Legszívesebben egyenesíttetném - a fodrászom csinálja a Yuko technikát - de baromi drága.
2014. febr. 21. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, én is gondolkodtam az egyenesítésen, de drága. :(
2014. febr. 21. 23:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!