Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan zajlik a zsírleszívás?

Hogyan zajlik a zsírleszívás?

Figyelt kérdés
2006. nov. 17. 11:01
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Azt olvastam róla,hogy egyszerere csak egy tenyérnyi helyről szívják le és végleges a zsírleszívás,mert a zsírmegkötő /bigyókat/is kiszívják.Bocs elfelejtettem mi a neve pontosan.Amúgy meg jó drága.
2007. máj. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Én ebben a témában nagyon otthon vagyok :)) mert csinálnak nekem 8 hetente egy ilyet :S


Szóval!


kapok egy szurit a hasamba, lidokain gondolom, ezután tűvel töltenek be vmi folyadékot, hogy elváljon a bőrtől a zsír és könnyebben ki tudják szívni, utána fognak egy szikét, és vágnak egy kis lyukat a hasamon, ebbe behelyeznek egy tűt, melynek a végére erősítenek vékony csövet és szívják...

HA nem érzéstelenítenek el eléggé, pokoli kín... (tapasztalat) de megéri! És ne aggódj, nem marad meg a helye, jó eleinte belilul, de ha hordasz haskötőt 1-2 hét alatt túl leszel rajta!!! annyi, h a vágás helye megmarad, de az sem vészes :D

2010. máj. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

SZia!


Én is hasleszívást szeretnék, azaz pontosabban derékkörnyékit, és félek tőle.Engem még az érdekelne hogy mi az az alkat, súj,kg, ami minimum kell, hogy leszívjanak.Nekem max 1-2 kg lehet deréktájon ami zavaró, amúgy nem mondhatnám hogy olyan kövér vagyok, a többi kell a seggem, és a combomon ami van mert az úgy tetszik, bár ott is van zsír arányában a hasammal, csak a hasamon zavaró,mert úszógumiszerü, és így elrontja a ruhákban az alakom.Honnan tudom meg hogy vállalnák e, és hol megbízható, mert félek is tőle,sok rosszat hallani erről:S

Köszi előre is a segítséget!

2010. jún. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak!! (én voltam az előtted lévő is)


Szerintem nincs minimális súly megadva, ami alatt nem szívnak... Magamról tudok csak beszélni, nekem nem azért kell a zsírszívás, mert nem vagyok megelégedve a hasammal, hanem azért, mert volt egy balesetem ami következtében elhalt a lábamon a bőr és kevés izom, ezt befedték a combomról nyert félvastag bőrrel, de az nagyon kevés :S

Sokkal vékonyabb az egyik lábam, mint a másik, a zsírhiány miatt süppedt a bőr, nem működik a nyirokkeringésem és fázósabb is a sérült lábam!!! Szóval zsírátültetést végeznek, ár 6 zsírszívást csináltak a hasamról, folyamatosan hízókúrára vagyok fogva-ami nem megy, mert vékony alkatú vagyok (165 cm-hez 52 kg) mindig hízok egy kicsit és azt le is szedik....

Szerintem ne parázz, tudom, ijesztő, tényleg annak tűnik, de nem olyan rettenetes, mint amilyennek tűnik...

Altatásban is kérheted, eleinte fájni fog, de hidd el, megéri!!!

Sok sikert!!!

2010. dec. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok)


Kihagytam, hogy az elhalt részeket eltávolították :)

2010. dec. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Dr. Ignácz Zsuzsanna ***** válasza:
100%
Ha csak kis zsírpárna van, elég az injectios mezoterápia is nem kell mütét......
2011. okt. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!