Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrászoknál lehet kapni egy...

Fodrászoknál lehet kapni egy nagyon jó sampont de nem tudom mi a neve?

Figyelt kérdés
Én is ugy hallottam rólla,nagy tégyelyben van fehérben!állítólag teljesen meg változtatja a haj szerkezetét és selymes lesz tölle a haj! kérlek ha valaki tud segítsen!!!
2009. dec. 8. 15:18
 1/5 A kérdező kommentje:
crema al latte serical Jó a nevet sikerült meg szereznem már csak azt kéne tudni mire jó és hogyan kell használni:)
2009. dec. 8. 15:26
 2/5 anonim ***** válasza:
ez valami hajpakolás lehet amit ide irtál mert én pl serical placenta hajpakolást használok.Szóval ezt a sampont ha ez sampon akkor mindenképpen a serical gyártja vagy a Kallos,menj be egy fodrászkellékesbe és ird le nekik ezt amit ki irtál és ebből nekik tudniuk kell.:)sok szerencsét:)
2009. dec. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
még mindig az első válaszoló vagyok,utána néztem most googlen ,nálunk kapható ez a fodrászkellékes boltban 1kg kb 500-800 ft körül van és ez tejes hajpakolás ez a száraz ,töredezett hajuaknak ajánlott mert ez a legintenzivebb hajpakolás száraz hajra,mert ez nagyon jól be zsirositja a hajat,tehát ha nem száraz annyira a hajad akkor inkább placenta mert ettöl nagyon zsiros lesz,ez nagyon intenziv sok embernek nem ajálják,egyszer én is akartam venni és nekem se ajánlották mert nagyon zsirossá teszi a hajat szoval ha nagyon száraz csak akkor használd ezt,és ezt is mint a legtöbb hajpakolást hajmosás után kell a hajra kenni és 30percig rajta hagyni majd leöbliteni jo alaposan:)ha ezt használod akkor balzsamot nem muszáj használni mert ezek a hajpakolások is könnyen fésülhetővé,kezelhetővé ,puhává teszik a hajat:)én placentát használok és nagyon jó:):)az illata is:):)
2009. dec. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én már 3 dobozzal fogyasztottam el ebből a tejes hajpakolásból és az én hajamat egyátalán nem zsírosítja.Heti 2 x mosok hajat,ritkán 3x de az is azért van mert már kiugrik a hullám a hajamból ilyesmi.Szerintem nyugodtam használjad.Használhatod balzsamként is és úgy hogy a tövére nem kensz.Én tökéletesen meg vagyok vele elégedve,mert azelőtt elseve, gliss kurtól mindtől viszketett a fejbőröm.
2009. dec. 12. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
huh köszönöm szépen sokat segítettetek:P
2009. dec. 15. 18:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!