Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mért zsirosodik ilyen hamar a...

Mért zsirosodik ilyen hamar a hajam?

Figyelt kérdés
mosás utáni második napban , már a hajtöveimtől egy kicsit több kb. 3-4 cm -ben már nagyon elkezd zsirosodni a hajam...mitől van ez? és ez miatt 2 naponta kell mosni a hajam, ha nem akarom a hajamról kenni a zsiroskenyeret, tudom hogy a 2 nap a túl kevés, de nem tehetek mást...

2014. febr. 11. 13:51
 1/9 anonim válasza:
Màs sampont kellenne használnod meg lehetőleg természeteset és igen többet kellene várnod két hajmosás között (hetente 2x)
2014. febr. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de nem lehetséges sajnos :/ nekem nem csak épp hogy látszik hogy zsiros, hanem nagyon zsiros annyira hogy az egész fejem fénylik...és igy nem lehet iskolába menni, mert akkor meg jönnek a bunkó megjegyzések, meg nem érzem magam nyugton ha tudom hogy milyen a fejem :"c
2014. febr. 11. 14:21
 3/9 anonim válasza:
Nekem is nyugi es kb 10 sampont biztos kipróbáltam a head & schoulderstol gyógyszertáros keszitmemyig es semmi. Nwkem igazából a hajam zsíros es a fej bőröm száraz. Es 2 naponta mosom szóval erre en is kiváncsi vagyok h mi az ami jo lenne ra
2014. febr. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mosd ritkábban. Kamaszkorban a haj zsírosodik, ez tény. Viszont minél inkább mosod, annál inkább kompenzál, annál gyorsabban zsírosodik.
2014. febr. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez a mosd ritkábban dolog hülyeség :) Egyik barátnőm kipróbálta de még jobban zsírosodott a haja.. Vékony szálú haj átka a zsírosodás..el kell fogadni:) Próbáld meg azt csinálni h mondjuk megmosod vasárnap este, és kedd este nem mosod meg hanem szerdán is úgy hagyod és esetleg felcsurizod, úgy nem látszik..:) aztán szerda este megmosod, csütörtök pénteken úgy hagyod... hétvégén meg otthon szerintem senkit nem zavar..és így egy héten kétszer mosol hajat ami egészséges is
2014. febr. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
csak az a gáz h ha pl. hétfőn megmosom hajam , már kedd este látszik h zsiros :) szal 2 napot se bir ki
2014. febr. 14. 12:08
 7/9 anonim válasza:
Probald ki a szaraz sampont!Legalabb minden 2. hajmosast potold azzal!
2014. febr. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Probald ki a szaraz sampont!Legalabb minden masodik hajmosast valtsd ki vele!
2014. febr. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Almaecettel öblítsd
2014. ápr. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!