Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel lehetne más árnyalatot...

Mivel lehetne más árnyalatot adni a hajamnak?

Figyelt kérdés

Nem szeretném befesteni (nem bírnám elviselni a lenövést és nem lenne időm állandóan újrafestegetni), valahogy inkább színezni szeretnék rajta egy-két árnyalatot, olyan szerrel, ami inkább fokozatosan kikopik.

A Lisap Easy C-gloss-t néztem ki, hogy talán jó lenne erre, de sajnos nem nagyon találtam róla véleményeket. Használta már ezt valaki vagy tudna ajánlani valami terméket ilyen célra?

Sötétszőkének szeretnék egy kis vöröses árnyalatot adni.


2014. febr. 9. 00:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Vöröshagyma héját főzd jó sokáig vízben, szűrd le a vizet, és áztasd benne a hajadat pár percig. Sokkal természetesebb hatása lesz, mint a színezőnek.
2014. febr. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

én meg regebben olvastam arrol hogy vannak ilyen hennás samponok balzsamok meg ilyesmi készítmények amik vöröses hatást keltenek a hajban. ..

hajszinezot semmikeppen ne tegyel rá szerintem. .. en most epp azzal szenvedek es foltokban kopik ki, tehát ilyesmit nem ajánlok!!

probald termeszetes 'házi praktikakkal'. ..

2014. febr. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!