Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tudnék egyetlen árnyalato...

Hogy tudnék egyetlen árnyalatot világosítani a (festett) hajamon?

Figyelt kérdés
Vörösesbarnára festettem nyár óta a hajamat, de a legutóbbi festésem úgy egy árnyalatnyival sötétebbre sikerült mint szerettem volna (nem kaptam azt a festéket, amit szoktam, így egy másik fajtát vettem, ami hasonlított...épp csak egy picivel sötétebb). Nagyon szeretném visszakapni a régi színt. Gondolkodtam már koktélozáson, hajradíron, kólás öblítésen. Tényleg csak egy árnyalatról van szó, leszívatni nem szeretném. Ötletek? Attól félek, hogy ha legközelebb befestem a megszokott festékkel, akkor a töve csúnyán el fog ütni a többitől.
2014. febr. 8. 12:09
 1/1 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-hajap..


itt utána olvashatsz(a végén):

[link]


Házilag próbálkozhatsz még:


Olívaolajjal,mézzel,citromlével és kamilla teafőzettel

de csak óvatosan!


(vagy: tojássárga+méz+olívaolaj)

Egy kis részén próbáld ki.


Elvileg 4-6 óráig kell rajta maradnia és lehet csak többszöri alkalom után látszik meg az eredmény.

2014. febr. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!