Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett hajat is lehet világos...

Festett hajat is lehet világosítani citrommal?

Figyelt kérdés

Túl sötét lett a hajam, a mahagóni szinte fekete. Segíthet rajtam a citromleves öblítés? Ha igen, akkor sampon-balzsam-citrom a megfelelő sorrend?

Köszönöm előre is mindenkinek!


2014. jan. 27. 11:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Korpásodás elleni sampon frankón fakítja a hajat pár mosás után.Citromot még nem próbáltam. De én inkább előbb becitromoznám aztán samponnal kimosni.
2014. jan. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, igazából korpásodás elleni sampont használok, nem vettem még észre hogy fakítaná a hajszínemet, bár csak hetente mosok hajat. Lehet többször kellene, bár a hajam állapota nem indokolná, ezért gondoltam a citromra. De köszi mindenképpen a segítséget. :)
2014. jan. 27. 13:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!