Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha piros foltok vannak az...

Ha piros foltok vannak az arcomon, az mire utalhat?

Figyelt kérdés
2006. nov. 17. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt a szám mellett (a szájzugomban) ilyen folt, az konkrétan a fogkrémtől volt. Semmilyen krém nem segített, elmentem a bőrgyógyászhoz, aki megmondta, hogy váltsak fogkrémet, és egy idő után elmúlt.
2006. nov. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha szedsz antibiotikumot, lehetséges, hogy az gyengítette le annyira a szervezeted, hogy megjelennek ezek a foltok. Persze ez csak egy tipp, mindenképp fordulj bőrgyógyászhoz!
2006. nov. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16%
Bárányhimlőre!
2007. dec. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
84%
Lehet tul sok tojast ettel vagy pl a baratomnak a kutyam szoretol pirosodik ki a bore pedig neki is van kutyaja 2 es azoktol semmi baja.
2008. nov. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
80%
Azt olvastam, hogy ha fiatalabb korodban konnyen elpirulsz, zavarba jossz, akkor a piros foltok egy ido utan ott maradnak.Ez a rozacea.Rakereshetsz a neten, felteve ha errol van szo.Gyogyszerekkel,pontosabban kremekkel elmulhat.
2010. aug. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
27%
arra hogy csúnya vagy
2011. jan. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!