Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudtuk valami természeteet...

Tudtuk valami természeteet amitöl kivilágosodik a hajam? Ugyhallottam hogy a citromtól igen. Erröl mit tudtuk?

Figyelt kérdés
nem szeretném befesteni szökés barna hajam van és kicsit a szöke felé szeretném világostani
2009. dec. 7. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
a citromtól is ugyanúgy sérül a hajad, sajnos ezek a szőkitő cuccok ártanak a hajnak, én még sak olyanról hallottam, hogy leszívatod hidrogénnel és befested :/
2009. dec. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a barackle besuritve hasznal

a 100% baracklevet felfozod amig elparolog belole a nedvesseg nagy resze aztan bekened vele a hajad hajmosas utan.Rajtahagyod kb 1 hetig es aztan lemosod.Nem lessz tole egyszeri hasznalat utan egybol szoke hajad de ha tobbszor megcsinalod szokitt.Raadasul egyaltalan nem karositja a hajat.

Jo ha a baracklebe hasznalat elott egy kis citromot csavarsz.

2009. dec. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A pisi is szőkít...

Ez nem vicc,tanultuk (fodrász vagyok),az ókorban ezt használták a haj világosítására.

Gondolom úgyse fogod kipróbálni,csak megláttam a kérdést és eszembe jutott :)

2009. dec. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:D:D:D pisii? :D ezjó köszi :) baracklevet kiprobálom
2009. dec. 8. 21:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!