Mi van a hajammal?

Figyelt kérdés

Nem töredezett, 2-3 hónaponként vágatom, majdnem a derekamig ér, másfél éve nem festetem. Mostanában arra lettem figyelmes, hogy mosás után 3. nap körül az utolsó kb 10 cm összeakad, néha szinte egyben mozog. Ez azért lehet mert nem igazán fésülködöm és esetleg a kihullott hajszálak összeakasztják és talán még a fekvésné is jól összegubancolom? Meg talán kicsit keményebbnek érzem ilyenkor. Mi okozhatja?

(Félreértés ne essék, nem igénytelenségből nem fésülködöm, csak eddig nem éreztem nagyon szükségét. Csak mosás előtt, után szoktam, meg akkor ha egyenesre hagyom.)



2014. febr. 5. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál, hogy esetleg fésülködj?
2014. febr. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy kicsit száraz? Hajvégápolót használsz? Vagy attól is lehet, ha károsodott, ami nem feltétlen jelent töredezést, hanem hogy a hajszálak felszíne nem olyan sima.
2014. febr. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom. Nem vasalom, nem sütögetem, nem lakkozom, waxozom, festem stb.. igyekszem minőségi termékeket használni (sampon, balzsam)

akkor mitől lenne károsodott? :/

2014. febr. 6. 19:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen a festett rész. Le kell növeszteni!
2014. febr. 7. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!