Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal?

Mit csináljak a hajammal?

Figyelt kérdés

Ki vagyok már borulva.

A hajam nagyon száraz, de közben gyorsan zsírosodik. ott tartok, hogy kétnaponta kell hajat mosnom. Ma volt a második nap, és most láttam, hogy a töveinél már zsíros.

Ráadásul ha magától hagyom megszáradni, nagyon göndör, és lelapul a fejemre. Ha pedig hajszárítózom, akkor hatalmas, és az egyenes és hullámos között van.

HAsználok rá balzsamot, de nem hat. Több sampont próbáltam, az sem. Megkérdeztem a fodrászt, mit használjak rá, és azt mondta, nem tudja, kérdezzem meg a fodrászkellékesnél.

Ha hagyom, hogy megszáradjon magától, akkor kapom az olyan megjegyzéseket, hogy olyan a hajam, mint az ázott kutya.(persze cviccnek szánták). Amikor meg hajszárítózom, már többször beszóltak, hogy milyen száraz, szénakazal...

Múltkor már ott tartottam, hogy a hajam miatt nem mertem ránézni az emberekre, mert olyan bűnrondának éreztem magam....

MI a megoldás erre???


2014. jan. 21. 21:55
 1/2 anonim válasza:
Szia.Probald ki a Syoss 7olajos balzsamot,es Gliss Kur olajos spray-t(sarga flakonos), en melle Syoss sampont hasznalok,de nekem borzasztoan szaritja a sampon,ugyh azzal megint kiserletezhetek.Amugy rozsaszin Gliss Kur sampont hasznaltam,szep is volt a hajam,de 2nap utan bezsorosodott tole,sem energiam,sem idegzetem nem volt mosni 2naponta,igy raszoktattam a hajam a heti egyszeri mosashoz.A titok egyszeru.Mindig 1nappal tovabb tolod a mosast,tehat ha ma megmosnad,akkor legkozelebb nem 2hanem 3nap utan mosod meg,utana 4es igy tovabb.Jo,azt be kell vallalnod,h az elejen ronda lesz a hajad ,mert zsirosodni fog,de szepen hozza lehet szoktatni par het alatt meglatod.Amugy nekem szivatastol egett le nyaron a hajam teteje,meg szallkas ,szaraz lett,De most gyonyoru :) A laposodasra azt tudom tanacsolni,h Alfaparf hajtoemelot hasznalj.Hajolaj mikor megszaritottd a hajad,az elengedhetetlen.Es ha meg van penzed ezek utan,akkor hovedot is hasznalhatsz,h ne legyen a szaritas annyira karos.Bocsi,h ennyit irtam.Es meg annyit h a mult heten probaltam ki Swiss-O-Par maracuja vitaminos hajkurat(300ft kb)a kicsi,es mar attol is szebb lett:) Tenyleg bocsi,h ennyit irtam,es azz gondolod,h ez megfizethetetlennek tunik,de sajna hajmanias lettem,es ennyit be kell aldozni.Nekem nyar ota gyonyoru lett a hajam,2havonta sajna el is megy 10-15 ezer a hajamra,es a fodraszt mar nem is emlitem.De sztem az is sokat segit ha vagatsz 1-2 centit:)
2014. jan. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Diffúzoros hajszárítóval szárítod? Attól szép szokott lenni, nem szénakazal.

Fodrász vagyok és nagyon szégyenlem magam a fodrászod helyében, amiért nem tudott tanácsokat adni...

Vannak göndör hajra való krémek, amiket a vizes hajra kell rátenni, és segítenek abban, hogy szárítás után is megmaradjanak a fürtök, na meg ápolják is a hajat. Pl. ezek:

[link]

[link]

2014. jan. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!