Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek, hogy a bőröm ne...

Mit tegyek, hogy a bőröm ne legyen pattanásos, zsiros és mitesszeres?

Figyelt kérdés
Gyorsan kene a valasz egy het mulva suli es van egy fiu az osztalyban aki nagyon tetszik.:s

2014. febr. 3. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:

:D Jó vicc! Egy hét alatt nem lehet megváltani a világot, se a bőrödet teljesen megváltoztatni.


Ha hormonális az oka a zsírosabb bőrnek, pattiknak, akkor egyébként is csak kordában tartani lehet a dolgot, de teljesen eltüntetni a bőrhibákat, nem. Majd ha kinövöd (=beáll a hormonháztartásod).


Tűzoltáshoz (a tünetek enyhítéséhez): jó az AHA&BHA szérum

2014. febr. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igazat kell adnom az első hozzászólónak. Egy hét alatt tényleg nem tudsz csodát tenni, de ha gyors beiktatsz a kozmetikusnál egy 6-os Ilcsi AHA savas kúrát, abból lemehet még 3 alkalom, az javíthat a bőrödön. Plusz egy jó alapozó. :)

Ha pedig tényleg hormonális okai vannak a pattanásoknak, akkor vagy várd ki, míg eltűnnek vagy szedj erre való fogamzásgátlót (bár csak 16-7 éves kor felett ajánlanám). Én ezzel vészeltem át a 17-21 közötti éveket, mire abbahagytam, rendeződött a hormonháztartásom, azóta nincs gondom (bár magával a gyógyszerrel volt, nulla libidó, állandó hüvelygomba, ezért hagytam abba, de a pattanásaim is eltűntek a szedése alatt).

2014. febr. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igaza van teljes mértékben az előttem szóló kettő válaszolónak. :)

Menj el kozmetikushoz,alapozó,mást nem nagyon tudsz.

Heti kétszer használj bőrradírt,naponta többször is mosd meg az arcod,langyos csapvízzel,hetente egyszer használj élesztőpakolást,natúrjoghurtos-citromos-mézes pakolást is alkalmazhatsz heti egyszer-kétszer. Sok folyadék,napi 1 liter víz(!),aztán mehet tea,zöldtea,gyümiteák.

Ne egyél erősen fűszeres,zsíros,olajos,cukros,nehéz ételeket! Nekem,illetve a barátnőimnek ez segített. :)

2014. febr. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

- Bőrradír és hidratáló minden reggel és este

- Aloe Vera

- Kozmetikus

- Természetes anyagokból készült szappanok napi 2x használata mannaszappan.hu

- Egészséges táplálkozás, zsíros ételek kerülése

- Tonikok (napi 2x)


Nekem is évek óta problémát jelentenek a pattanásaim és a zsíros bőröm. Én ezeket minden használom egyszerre, a kozmetikust kivéve, és mégse szűnnek meg teljesen a pattanásaim. Majd kinövöd. :)

Én megértem, ha az a fiú tényleg tetszik neked és jól akarsz mutatni mellette, de biztos ő is tudja, hogy ebben a korban mindenki pattanásozik, úgyis el fog múlni, és egyébként se fogja megváltoztatni a véleményét rlad az a kevés pattanás. :)

2014. febr. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!