Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 18 év alatt tudok venni...

18 év alatt tudok venni epillátort a tesco expresszben?

Figyelt kérdés

Elég gáz egyedül venni magamnak 14 évesen nem?:S

És milyet ajánlotok? Philips vagy Braun? Erős, dús a szőr a lábamon, meg egyéb helyeken, mert eddig borotváltam.:S


2009. dec. 6. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Miért ne tudnál? NIncs ez korhoz kötve.

Nekem Philips-em van és nagyon meg vagyok vele elégedve.

Amugy nem ciki, senki nem fog emiatt kinevetni, sőt másnap már emlékezni sem fognak Rád!

2009. dec. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
epilálás nagyon fáj 1x epiláltam a lábamról azt hittem meghalok 1esével tépkedi ki a szőrszálad áááá:'( és ezért maradtam a borotválásnál am viszanő a szőrszálad és begyullad és nagyon fáj de ha kinozni akarod magad akk vegyél epillátort am a philips az a jobb :P de ha cikinek érzed megvenni akk kérj azt karira:D
2009. dec. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tudsz persze.

Az epilálás csak előszőr fáj, utánna már nem lesz olyan vészes...

2009. dec. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nyugodtan mehetsz és vehetsz egyedül, nem gáz senkit nem érdekel örülnek ha el tudják adni és várják a meló végét az eladók :)

Nekem philips van szerintem jó, de a braun is biztos okés. Kérj mindkettőből és olvasd el a dobozán mit írnak aztán csak segít dönteni. Én egész olcsó philipset vettem de több éve megvan már és minden rendben vele.

Eleinte valóban fáj de később már megszokod. Hallgass közbe zenét vagy nézz tv-t hogy ne figyelj annyira a fájdalomra aztán ha végeztél mindenképp kend be testápolóval rendesen. Picit piros lehet a bőtöd utána de max 2 nap és teljesen elmúlik, nekem már 2 óra alatt is elmúlik.

Nyugodtan vedd meg ilyen korban már nem ciki, meg egyébként sem olyan dolog, ki fognak szolgálni téged is. Ha női eladó van akkor esetleg kérd ki a véleményét, hogy szerinte melyik a jobb.

2009. dec. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja és ha bikinivonalra meg pl. hónaljra is akarod használni érdemes kímélőfejeset venni amihez van külön is szűkítő rész így kevesebb szálat tép ki egyszerre nem olyan fájdalmas. Ez a simánál kb 2 ezer forinttal drágább vagy egy árban van, szerintem megéri.
2009. dec. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mivel erős, dús szőröd van azt te 2-3 óra alatt sem fogod epilátorral kiszedni. Vegyél inkább gyantát, az gyorsabb és jobb.
2009. dec. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én meg a gyantát nem birom, mert nem elég, hogy a szőrödet tépi, még a bőrödet is.
2009. dec. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem Braunt vegyél és nincs korhoz kötve mint a cigi mega pia úgyhogy ne szégyenlősködj meg a pénztárost nem is érdekli h mit veszel csak hogy otthagyd a pénzed:)
2009. dec. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!