Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen fajta epillátort...

Milyen fajta epillátort ajánlotok? Miért?

Figyelt kérdés
2010. júl. 4. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyiket sem.Bármilyen drága is,bármilyen márkás is,beletépi e szőrszálakat a bőrbe és gyulladást csinál.Most is azzal küzdök,hogy a szőrtüszőgyulladásokat eltüntessem.
2010. júl. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Philips-satinelle

nem olyan drága,és hatékony,2 fokozata van .Könyen használható stb..

És nem tépi bele a szörszálakat mert plyan a kialakítása hogy ráilleszkedik a börre ,csak ajánlani tudom;)

2010. júl. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Fogj egy csipeszt és szálanként tépd ki a szőröket :)

Kicsit sokáig tart, de fájdalommentes, alapos, és biztos nem szakad be. És olcsó :D

2010. júl. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az első írónak: Sajnálom h neki begyulladt,de szerintem ez bőrtől függ, hogy kinek hogy reagál rá.

Nekem szerencsére nem okoz gondot az ilyen, ugyanis eddig gyantázva volt a lábam és azt is simán birtam.Remélem minnél hamarabb helyre jösz =)

a második írónak pedig nagyon szépen köszönöm, utána fogok nézni hogy pontosan mit takar :)

Várom a többi véleményt is.

2010. júl. 4. 16:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok,nekem is Satinelle van,jéghűtős,de szerintem használhatatlan,sok jót hallottam viszont a Braun-ról.Nem tudom......
2010. júl. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ovasgataok épp neten különböző cikkeket és fórumokat is, és mindenhol azt írják hogy a Braun a legjobb. És ebből is a legtöbb helyen a Braun Silk Epil Expressive-et említik...

Tényleg szeretném a legjobbat megtalálni ugyanis ez azért hosszú időre szánt befektetés...

2010. júl. 4. 17:24
 7/7 A kérdező kommentje:
ma megvettem: babyliss-miniliss lett végülis. a hatékonyságát még nem tudom, holnap fogom kipróbálni. ha v.kit érdekel akkor irja meg,és én leirom a tapasztalataimat.
2010. júl. 11. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!