Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sürgős! A pattanások utáni...

Sürgős! A pattanások utáni vörös foltot hogyan tüntethetném el? 15/F (Többi lent)

Figyelt kérdés
Az iskolában mindig mondják hogy ronda vagyok és nem is merek visszaszólni mivel tudom hogy a bőröm nagyon pattanásos. Kb 10-12 db pattanás hely van az arcomon ami nagyon vörös és mivel a bőröm színe eléggé fehér ezért elüt a két szín egymástól és nagyon csúnyán néz ki. Hogyan lehetne eltüntetni ezeket? Használtam rá alkoholos tonikot amit a kozmetikus ajánlott de nem igazán jött be. Most bőrradírt használok és arcszeszt/borotválkozás utáni Nivea balzsamot hogy ne legyen pattanásos az arcom és hogy megnyugtassa a bőröm.(borotválkozás mellett használom őket minden nap) Tudtok valamit amivel GYORSAN el lehetne tüntetni a vörös foltokat és rendbe hozná az arcbőrömet?
2014. febr. 2. 22:02
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]

gyógyszertárban 1800ft,és 50 miligrammosat kérj

2014. febr. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!