Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha ennyiszer es ilyen gyakran...

Ha ennyiszer es ilyen gyakran lett festve a hajam most akkor ki fog hullani? Hogy kene apolnom hogy ujra egeszseges legyen?

Figyelt kérdés
Be lett feste a hajam penteken, de nem az egesz de ugy nem tetszett ezert befestettem az egeszet meg aznap ujra. Aztan az is furcsa volt es ma at lett festve megint. Tudom en is hogy ez nagyon rosszat tett a hajamnak, de szerintetek akkor most ki hullhat a hajam?
2014. febr. 2. 17:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem fog kihullani! Csak ne sokszor csinálj ilyent!
2014. febr. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt:) Nem tervezek tobbet ilyet csinalni, most probaltuk visszaalitani az eredetit azert volt ez. Meg egyszer koszi a valaszt, megnyugodtam kicsit.
2014. febr. 2. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!