Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon száraz a kezem. Minden...

Nagyon száraz a kezem. Minden nap bekenem kézkrémmel, de nem használ . Mit lehetne tenni, hogy puhább legyen a bőröm?

Figyelt kérdés
2014. febr. 1. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!:) gyógyszertárba kevertess ki kézkrémet. több glicerint tartalmaz, semmi egyéb vegyi anyag nincs benne, ezért eredetileg büdös, de citromaromát szoktak hozzáadni, úgy finom(abb) illata van:D

anyunak száraz nagyon a keze, neki bejött

2014. febr. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én az Avonos kézkrémeket ajánlom,de a gyógyszertári is jó! :D Kesztyűt hordasz télen?:)
2014. febr. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen hordok kesztyűt
2014. febr. 1. 14:02
 4/5 anonim ***** válasza:
A Lidl Cien-es piros SOS Hand Concentrate kézkréme nagyon jó. Hatásos, kevés is elég belőle, sokáig elég, olcsó és aránylag normális összetevőjű krém (szintén tartalmaz glycerint elég nagy mennyiségben, mert az összetevőlista 2. helyén szerepel). Amúgy maga a krém szinte átlátszó, de mégis sűrű, ráadásul illatmentes is. Tipp: a kicsit vizesebb bőrön - kézen könnyebb elkenni, tehát ideális rögtön kézmosás után. Egyébként én próbáltam arcon is, ott is jól szerepelt, nem okozott sem irritációt, sem pattanást.
2014. febr. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is!
2014. febr. 2. 08:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!