Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Le borotváltam a karomon a...

Le borotváltam a karomon a szőrt még tavaly tavasszal és nem használtam borotva habot se vizet csak úgy simán. és ki jöttek még akkor ilyen pattanás szerűek és azóta nem múlt el. Mit tegyek mitől van ez?

Figyelt kérdés
2014. jan. 25. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
nem tudom, nekem is szokott.. nem szabad piszkálni mert sajnos nagyon meglátszik a nyoma
2014. jan. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de nekem már lassan 1 éves meg vannak és mindig új jön ki..már rövid újút se merek felvenni
2014. jan. 25. 18:44
 3/8 A kérdező kommentje:
*éve
2014. jan. 25. 18:45
 4/8 anonim ***** válasza:
azért nem kéne borotválni a karodat...
2014. jan. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
azóta nem borotváltam le..már 1 éve és ami elmúlik jön helyette másik..:||
2014. jan. 26. 17:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Esetleg gyantázni? (pl cukorgyanta)
2014. jan. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
most nem avval van az baj hogy van rajta 1-2 szál szőr (nekem szőke a szőr és tényleg alig van)szóval olyan mintha nem is lenne rajta mert nem nagyon látszódik..de teli van kiütéssel...8
2014. jan. 29. 14:38
 8/8 anonim ***** válasza:
hát nem tudom mit tegyél, de teljesen megértem, hogy mit érzel, hát énse merem levenni a pulcsim. nekem a karom fönt "szép"... nem tudom mit lehetne, a teafaolaj nagyon jó az ilyen bőrbajokra, pattanásokra is, én azzal szoktam áttörölni vagy hogy mondjam :D vattakorongot bevizezel, aztán kinyomkodod kicsit, rá 2 csepp teafaolaj, kicsit összenyomkodod, eloszlatod, és áttörlöd vele :D
2014. jan. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!