Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Borotválkozás utáni gyulladt...

Marci:) kérdése:

Borotválkozás utáni gyulladt pattanások. Mit lehet ellenük tenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a problémám, hogy a borotválkozás után sok kicsi pattanás lesz, ami nem is okoz akkora gondot, mert aránylag hamar eltűnnek, de előhozza a legrosszabb esetben 1 centire is kiterjedő vörös gyulladt csomókat, melyeknek gyógyulásuk nagyon lassú. A borotválkozást, már egy éve csak elektromos borotvával csinálom, mert a pengésnél még rosszabb az eset és a borotválkozások számát egy hónapra csökkentettem. 18/F

2013. okt. 26. 09:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg tul rovidre vagod a szorszalakat, igy utana befele fognak novekedni, ez okozza a gyulladast. Hasznalj rendes borotvat es huzd csak abba az iranyba, amelybe nonek, igy sosem lesz teljesen sima az arcod, de nem lesznek gyulladt csomok. Nekem ez segitett...
2013. okt. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát igen, meg kellene tanulni borotválkozni. Abba az irányba kell vágni, amerre nőnek a szálak és nem lesz ilyen gondod.
2013. okt. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Használj rá teafaolajas terméket,mert gyulladáscsökkentő.A legtöbbször irritáció következménye.
2013. okt. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nekem is ugyan ez van és nem azért mert nem tudok borotválkozni!! ha valaki tud értelmes választ annak én is megköszönném
2013. okt. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!