Frizura váltás?

Figyelt kérdés
Holnap fodrászhoz készülök, de meg mindig nem igazan tudom hogy milyen hajat vágassak magamnak. Most hosszú, majdnem derekig érő barna hajam van, nem festett és eléggé sűrű. Csak sajna le kell kb. 15 cm vágatni mert eléggé töredezett lett a vége, meg amúgy is szeretnek változtatni. Ajánlanátok valamit?

2014. jan. 24. 14:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Raszta! Menő és egyedi.

Ha viszont nem tudod bevállalni, legyen amit a többiek írnak.


(Én személy szerint nem szeretem a tömeghajakat, ezért is írtam a rasztát. Majd Ők segítenek.)

2014. jan. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem extrémre gondoltam :D de koszi ;)
2014. jan. 24. 14:50
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan vàltoztas probàlj ki pl.:menetelöset és hozzá oldal fufrut.
2014. jan. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Milyen az a menetelős?
2014. jan. 24. 15:07
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
szerintem a lépcsősre gondolt:D
2014. jan. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hàtul leghosszabb aztàn egyre kisebbre van vàgva felfelé
2014. jan. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdezd meg a fodrászodat, mi illik az arcformádhoz. Mi nem igen tudunk segíteni látatlanba.


Én mondjuk lépcsőzeteset nem nagyon mernék bevállalni, sok idő mire összenő utána a haj, ha megunod. Én már 2 éve ezzel kínlódok, közbe beleuntam, és inkább levágattam tavaly nyáron rövidebbre, hogy nagyjából egyforma hosszú legyen, de ehelyett Kleopátrásra vágta a fodrászom a hajam, tehát hátul rövidebb, úgyhogy most megint várom, hogy nőjön, és ha már elég hosszú lesz, akkor csak annyit vágatok belőle, hogy nagyjából egyforma hosszú legyen az egész hajam..

Max. nagyon finom lépcsőket vágass bele, és csak a végébe. A lépcsőzetes haj jól néz ki kiengedve, de nehéz vele bármit is kezdeni, ha pl. elegánsan kell megjelenni valahol és unott a kiengedett full egyenes, vagy göndör hajat.

2014. jan. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nah igen, fodrászomat... Most nem ott élek ahol eddig, szóval fodrászt kell váltanom. Ovális arcom van, a homlokom nem nagy így a frufru nem túl elõnyos. Sok éven keresztül volt tépett hajam, de töbször nem szeretném, mert ha épp nincs idõm egyenesíteni vagy csavarni akkor össze vissza áll.

De most arra jutottam, hogy Eva Longóriáéhoz vagy Kim Kardashianéhoz hasonló lessz. :)

2014. jan. 24. 19:08
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerencséd van, mert az ovális archoz mindenfajta hajforma passzol. Még a kopasz is jól áll. :)

Minden attól függ, mennyit tudsz bajlódni a hajaddal, illetve tudsz-e vele bánni, be tudod-e szárítani-csavarni és hasonlók. Hol vannak forgók a hajadban, van-e mondjuk elálló füled, amit el kellene takarni. Még biztosan tudnék kérdezni, ha látnálak is.

2014. jan. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
végül milyen lett?:)
2014. jan. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!