Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Érzékeny bőr, vékony szálú...

Érzékeny bőr, vékony szálú szőr; milyen epilátort vegyek?

Figyelt kérdés
Olvasgattam, hogy leginkább Braunt vagy Philipst érdemes venni. Braunból néztem a wet&dry epilátorokat, de azokat nagyon drágának találom, max 10-12 ezer forintot tudnék rászánni, így gondolom le kell mondanom a vezeték nélküliekről. Aztán néztem a Braun 3170 és 3270 szériásakat, ezek jók lennének szerintetek? Van valami módszer, hogy kezdetben ne legyen túl fájdalmas az epilárás? Még sosem csináltam csak borotvát használtam. Pl fürdés után, amikor kitágulnak a pórusok, akkor jobb? Krémet érdemes használni mellé? Lábszáron és combon szeretném használni elsősorban, esetleg a karomon.
2014. jan. 19. 13:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!