Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van egy pattanásom az orrom...

Van egy pattanásom az orrom tövében, de nem tudom ki nyomni, mert nincs olyan szögben, hogy normálisan hozzá férjek. Hogy tüntessem el?

Figyelt kérdés
15 éves srác vagyok, nem olyan hatalmas, de fehér, de akárhányszor próbáltam kinyomni, csak véraláfutásos lett körülötte, akármilyen erősen próbáltam. Kozmetikushoz nem akarok elmenni egy patti miatt, adnátok tanácsot? Már rég ott van, 1-2 hónapja biztosan.
2009. dec. 1. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Az éjszakai zselét próbáld ki=)Meg még a fertőtlenítő korrektort ajánlanám, az így "leszárítja". De mivel fiú vagy gondolom "fújkorrektorazlányoknakvaló" =b

2009. dec. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Puhítsd fel meleg vízzel, gőzzel, aztán törölközővel dörzsöld meg picit, attól hátha eltűnik. Majd fertőtlenítsd arcszesszel.
2009. dec. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!