Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Menzesz alatt tényleg nem...

Menzesz alatt tényleg nem szabad festeni? Miért?

Figyelt kérdés

2014. jan. 10. 14:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
22%
Nem ajánlatos mert nem biztos hogy úgy fogja be a hajadat ahogy kéne.
2014. jan. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%
Én tegnap festettem, megvolt, és gyönyörűen sikerült.
2014. jan. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem már több kérdéshez többen leírtuk, hogy ez csak urban legend, semmi köze a hajadnak meg a festésnek a menzeszedhez.
2014. jan. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Ez hülyeség. Nagyon sokszor festettem már a hajam miközben megvolt és mindig szép lett az eredmény.
2014. jan. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Nekem se mindig úgy fogja be menzesz alatt ahogy szeretném.
2014. jan. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
29%
Jesszus milyen korlátoltak vagytok! Azért mert rátok nincs hatással, másnak sem lehet? Szerintem egy fodrász több hajat festett mint ti, csak jobban tudja. ;)
2014. jan. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Befestettem, tökéletes lett :)

Mondjuk kékesfekete, és sima fekete van a dobozra írva, de az festék hibája, nem az enyém ( már a flakonban gyanúsan kékesszürke volt ).

Különben is, úgy gondolom máskor is történhetnek bakik, csak valakinek épp akkor van meg, és arra fogja, ha más okot nem talál.

Nem hittem soha ilyenben, de azért volt bennem egy kis félelem, hogy mi van, ha mégis... de végül is jól sült el a dolog, gyönyörű a hajam, de ezt az árnyalatot ettől a festéktől nem veszem mégegyszer, mert csalóka a doboza és a neve...

2014. jan. 10. 18:19
 8/13 A kérdező kommentje:
jav. ettől a márkától
2014. jan. 10. 18:21
 9/13 anonim ***** válasza:
63%
Nagyon tévedtek! Én mindig ugyanazzal a termékkel festettem és csak menzesz közben nem fogta be úgy mint előtte vagy utána. Szerintem egyénenként változó, ezért nem kéne lepontozni a másikat...
2014. jan. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
46%
Hagyjad utolsó.. látod milyen korlátoltak. El sem tudják képzelni hogy az emberek különbözőek. -.-"
2014. jan. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!